Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Chcę zobaczyć i posłuchać Was na żywo...

emilowwy
    Awatar emilowwy
    Guest

Chcę zobaczyć i posłuchać Was na żywo...

Jak odpowiadacie kiedy dzwoni klient i tak mówi. Ja właśnie straciłem granie, już babka miała przyjechać z gościem ale na koniec dopisała, że chce zobaczyć jak gramy, ja jej, że poza sezonem nie robimy prób i ciężko zebrać cały skład na ten dzień, który mają przyjechać. Dajcie spokój, nie będę w garażu rozkładał gratów żeby głupia ci... sobie mogła "posłuchać". Jakie macie patenty jeżeli mają takie wymagania ( poza sezonem kiedy nie można powiedzieć, żeby przyjechali na salę gdzie się gra akurat wesele), a zdarzają się często.

Awatar karolrogala
    Człowiek od czarnej roboty
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    k.Piły
    tylko filmik
    Dopiero w pełnym składzie jest frajda... szkoda bo jade ostro z podkładów
    www.crocodiles.pila.pl
    www.organy.pila.pl

emilowwy
    Awatar emilowwy
    Guest
    To jej mówiłem, a ona, że nie wyobraża sobie wybrania zespołu na wesele bez wcześniejszego ich zobaczenia na żywo.

Awatar M a x i m
    Człowiek od czarnej roboty
    Zapytaj ją czy do masarni też pojedzie zobaczyć "na żywo" jak dla niej będą kiełbachę kręcić .

A na poważnie, jeśli nagranie demo jej nie wystarczy i nie rozumie, że poza sezonem nie da się skompletować kapeli, to chyba lepiej odpuścić takiego niewygodnego klienta .

emilowwy
    Awatar emilowwy
    Guest
    I dlatego olałem... Pytam bardziej doświadczonych kolegów jak kulturalnie odpowiadać bo mi już nerw brakuje na te poje.... panny młode!!

Awatar Kreatywny
    Lewa ręka mafii
    Podkarpackie
    Ja zawsze mówię że nie jestem zespołem z pierwszej łapanki, mamy dłogoletni staż i nie bawimy sie w przesłuchania itd idp. Najwięcej zleceń mamy z polecenia więc nawet nie chcielibyśmy się specjalnie montowac na kilka minut próby ze słuchaczami. Proszę wybaczyć ale my odpadamy i prosze dzwonić do tych którzy mają mało imprez na pewno zagrają dla państwa Kilka dni później najczęściej tacy oddzwaniają i sie umawiają na podpisanie umowy ( kilka dni dlatego że muszą sobie to w głowach poukładać ).

Awatar pgbolo
    Prawa ręka mafii
    Radom
    Pokaz filmu - zero kosztów, i ja stawiam kawę.
    Jeżeli chce pani nas posłuchać na żywa na próbie - to nie ma problemy zawsze jesteśmy do dyspozycji, ale...
    TO KOSZTUJE!
    Koszt przyjazdu poszczególnych osób na próbę (5osób po 100km itd)
    koszt wynajęcia sali na 3 godz, ponieważ 1 godz to rozkładanie sprzętu, 2 gzodz pokaz, 3 godz złożenie instrumentów
    3 godziny kosztów pracy moich pracowników w zespole
    Razem jakieś 500zł - i jesteśmy do dyspozycji.
    Jeszcze nikt się nie zdecydował - a przecież tak bardzo chciałem się przedstawić z jak najlepszej strony!!!

ZAWSZE! ZAWSZE! ZAWSZE! staram się być frontem do klienta, w moim zespole nie ma rzeczy niemożliwych, zatańczę nawet nago przy rurze - tylko to odpowiednio kosztuje!
    Staram się żeby to klient miał wybór i decydował na co go stać. To w końcu jego wesele, jego wybór i jego kieszeń i jego portfel.

Nawet królowa może zostać dziwką - tylko odpowiednio to kosztuje (czasami jest to korona i władza), tego się trzymam i jestem gotów odpowiednio wycenić moje usługi, nawet nago przy rurze!
    U mnie słowo ważniejsze od piniędzy....

Awatar Łukasz-RMD
    Lewa ręka mafii
    Pokaz filmu - zero kosztów, i ja stawiam kawę.
    Jeżeli chce pani nas posłuchać na żywa na próbie - to nie ma problemy zawsze jesteśmy do dyspozycji, ale...
    TO KOSZTUJE!
    Koszt przyjazdu poszczególnych osób na próbę (5osób po 100km itd)
    koszt wynajęcia sali na 3 godz, ponieważ 1 godz to rozkładanie sprzętu, 2 gzodz pokaz, 3 godz złożenie instrumentów
    3 godziny kosztów pracy moich pracowników w zespole
    Razem jakieś 500zł - i jesteśmy do dyspozycji.
    Jeszcze nikt się nie zdecydował - a przecież tak bardzo chciałem się przedstawić z jak najlepszej strony!!!

ZAWSZE! ZAWSZE! ZAWSZE! staram się być frontem do klienta, w moim zespole nie ma rzeczy niemożliwych, zatańczę nawet nago przy rurze - tylko to odpowiednio kosztuje!
    Staram się żeby to klient miał wybór i decydował na co go stać. To w końcu jego wesele, jego wybór i jego kieszeń i jego portfel.

Nawet królowa może zostać dziwką - tylko odpowiednio to kosztuje (czasami jest to korona i władza), tego się trzymam i jestem gotów odpowiednio wycenić moje usługi, nawet nago przy rurze!
    ja je..bie
    cały Piotr

Awatar cogonieznajom
    Początkujący
    Pgbolo,dokładnie tak trzymać!!!Coraz częściej ludzie po prostu przeginają

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zgierz
    Ja przez przypadek usłyszałem że jakiś kierownik zespołu z mojego rejonu podczas spotkania z klientem na wesele na życzenie zagrał kilka marszy i pokazał (z własną żoną) rodzaj proponowanych zabaw i konkursów na weselu. Nie wiedzieli jednak że klient gdy się zorientował robił sobie z nich zwyczajne jaja a umowy i tak nie podpisał Do czego ludzie jeszcze są w stanie się posunąć aby zdobyć zlecenie ?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni