Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jaki odtwarzacz CD/MP3 - dla zespołu

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    1

Jaki odtwarzacz CD/MP3 - dla zespołu

Witam, chce kupić jakiś odtwarzacz do racka 1U. Będzie służył do puszczania muzyki w przerwach i czasami do puszczenia 1 tańca młodej parze. Nie ma to być cud techniki, ma być prosty i w miarę niezawodny, odtwarzać mp3, płyty CD, port USB. Teraz puszczam z Discmana, ale wolałbym mieć to zamontowane na stałe. Takie propozycje znalazłem, ale może zaproponujecie coś ciekawego?

http://musicexpress.pl/odtwarzacze/1...dtwarzacz.html
    http://musicexpress.pl/odtwarzacze/1...dtwarzacz.html
    http://musicexpress.pl/odtwarzacze/1...-sd---mp3.html

Najbardziej mi się podoba ten dap-audio - co o tym sądzicie?

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    5
    Miałem kiedyś taki odtwarzacz i generalnie nie polecam. Też zmieniłem z discmana i później żałowałem. Jakość tych odtwarzaczy do racka jest raczej kiepska. Ten nasz od samej nowości był zupełnie można powiedzieć nieobliczalny. Zanim się namyślił czy zagrać pierwszy track mijało kilkanaście sekund. Generalnie dużo lepszy jest zwykły klocek ze starej wieży Technicsa, czy Sony + półeczka, tyle że zajmie więcej "U" i nie odtworzy mp3.
    Ketron Audya, Akordeon Scandalli, Beyerdynamic Opus 81, Allen&Heath SQ5, NAW VMS 1512, EV ZX1, Proel ST2500

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    To niedobrze, a się już nastawiłem na coś takiego. Znaczy żeby to chodziło prawidłowo to trzeba coś lepszego jednak kupić? Miałeś konkretnie któryś z tych modeli?
    Może taki by się sprawdził : http://musicexpress.pl/odtwarzacze/5...z--cd-wav.html

Tylko cena już spora jak na puszczanie muzyki w przerwach...

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    5
    Taki Tascam pewnie już by się sprawdził, ale cena powala.

Co do tego, który ja miałem, to nie pamiętam jaka to była firma, ale zapłaciłem też koło ośmiu stów. Generalnie ten sprzęt działał, tylko jakość tego była fatalna+niespodzianki jakie opisałem wyżej. Moim zdaniem nie warte to 800zł. Sprzedałem go z dużą stratą i nabywca, który kupił to za 300 zł pewnie się cieszył, bo w tym momencie cena już była adekwatna. Stary cd od wieży Sony, który również wtedy miałem działał o wiele bardziej precyzyjnie. Pamiętam, że jak robiłem WOŚP to specjalnie brałem Soniaka do puszczania muzyki dla grup tanecznych, bo tamtemu wcale nie ufałem.
    Ketron Audya, Akordeon Scandalli, Beyerdynamic Opus 81, Allen&Heath SQ5, NAW VMS 1512, EV ZX1, Proel ST2500

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Było już kilka tematów o tym. Jak zwykle polecam Media Operator od ADJ Nie ma żadnych zamuleń, falstartów, czy opóźnień. Jakość dźwięku bdb (porównane z Jukebox 1-2 od Creative), wyloty symetryczne na XLR. U mnie od kilku lat służy bez najmniejszej niespodzianki.

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Cytat Mustafa napisał/a: Zobacz posta
    Było już kilka tematów o tym. Jak zwykle polecam Media Operator od ADJ Nie ma żadnych zamuleń, falstartów, czy opóźnień. Jakość dźwięku bdb (porównane z Jukebox 1-2 od Creative), wyloty symetryczne na XLR. U mnie od kilku lat służy bez najmniejszej niespodzianki.

Tak, tylko on nie ma odtwarzacza CD a by się przydał. W sumie to najważniejsze. Chyba, że staromodny jestem?

Awatar zespol-mm
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    8
    Ja bym odpuścił sobie CD! Parze młodej 1 taniec każ przesłać w formacie mp3 na maila, będziesz miał pewność, że nie zatnie, kup odtwarzacz na USB i kartę SD i jesteś spokojny.... Jeśli coś ma być odtwarzane w czasie imprezy niech przynoszą na pendrive, albo wcale.... CD to jest do domu a nie na imprezę... A discmana możesz wozić w razie mega parcia w aucie pod siedzeniem, jak już się nie da obejść to pójdziesz i go przyniesiesz ...
    Oświetlenie sceniczne dla Zespołów Muzycznych i DJ/Wodzirejów

_____________________________________________________________________________________________________________________
    ODWIEDŹ NAS - SHOWROOM - ul. Powstańców Wlkp. 16 - 89-210 Łabiszyn - tel. +48 698 106 964 - info@showdmx.pl

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Kurcze, to ma sens co piszecie

Awatar GMSonic
    Lewa ręka mafii
    Zlotów
    4
    Ja wożę ze sobą netbooka HP Mini ,mały ,poręczny,dokupiłem nagrywarkę na USB i po sprawie. Za cały kpl. zapłaciłem 900 zł ,wiec nie wiem czy nie lepsze rozwiązanie. Pozdrawiam....

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów