Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 152

Wtek: Nagonienie polskich producentw

Awatar Danielos
    Nowicjusz
    O uytkownikuAktywno na forumReputacja
    Pe

Nagonienie polskich producentw

Witajcie.
    Mam taki pomys, aby zebra w jednym temacie opinie nt. paczek (grki, basy,monitory, zestawy) polskich producentw, takich jak:NAW, Bayor Audio, Pol Audio, DrAus, Silver Sound.
    Prosz o wypowiedzi osb, ktre uytkuj takie produkty, a take ktre je syszay.
    Chodzi o zebranie jak najwikszej liczby opinii nt. paczek.
    Tylko prosz nie pisa, e dany produkt jest lepszy od innego.
    Co mylicie np. o Stk 612 lub MLA 123?

Awatar Andrzej Kozowski
    Czowiek od czarnej roboty
    Pe
    Myle e tak , oraz jak najbardziej . Syszaem , uywam . Przejrzyj forum bo ju tego troche byo .

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Pe
    I rozpta...

Awatar Danielos
    Nowicjusz
    Pe
    Cytat Andrzej Kozowski napisa/a: Zobacz posta
    Myle e tak , oraz jak najbardziej . Syszaem , uywam . Przejrzyj forum bo ju tego troche byo .
    Przeczytaj temat od pocztku ze zrozumieniem, a jak nie jeste w stanie nic sensownego wnie to si nie wypowiadaj.

Ja sldz tematy na bierzco, ale jest np. kilkanacie, w ktrych pojawiaj si rne modele i firmy, a tak naprawd kilkadziesit stron to s przepychanki nt. tego, ze co jest lepsze, a co gorsze.
    Dlatego chciaem, aby ten temat by cho troch marytoryczny, aby kto kto szuka info o tych produktach mg je atwo znale.

Awatar padre
    Czowiek omiornicy
    Pe
    spu powietrze z gumy od stringw
    taky sobie FANCLUB - Cie

Oby twj so kpa si tylko w mleku a trba twego sonia nigdy nie trafia w kaktusy

Awatar Adam Krzyak
    Amator
    Pe
    zdecydowanie polaudio to jest jedyna marka ktra potrafi by akceptowana w riderach
    SB118 bardzo dobry produkt
    2x Sony EX3, 2x A77, 2xHDR-AS15, gopro3 black, slider, stedy, kran 7.5m, hexacopter, jazda 8m, gimbal
    sennheiser Plugonx2, Bodypackx3, Receiverx4, Shure SM58x2, zoom H2, H6
    Mandarynka 800Wx3 , SOFT BOXx2, MSR300x3, 5x AL-528S
    http://www.e-movies.pl http://www.wesele.wszczytnie.com
    https://www.youtube.com/user/wwwxartpl

Awatar Mustafa
    Czowiek omiornicy
    Pe
    Przez ponad 12 lat graem na pasywnym zestawie 2+2 Hand Boxa z serii LPX. Nie powiem na nie zego sowa. Zero jakichkolwiek awarii pomimo extremalnych niekiedy warunkw pogodowych. Ta seria bya w caoci oparta o goniki Emminence. Gdyby nie zb czasu ktry niestety nadgryz je wizualnie to nadal byyby u mnie. Od 3 lat z powodzeniem graj w innej kapeli Nie wiem jak obecne produkty tej firmy ale starsze paki gray bardzo przyzwoicie w swojej klasie.

Awatar Andrzej Kozowski
    Pe
    Cytat Danielos napisa/a: Zobacz posta
    Przeczytaj temat od pocztku ze zrozumieniem, a jak nie jeste w stanie nic sensownego wnie to si nie wypowiadaj.

Ja sldz tematy na bierzco, ale jest np. kilkanacie, w ktrych pojawiaj si rne modele i firmy, a tak naprawd kilkadziesit stron to s przepychanki nt. tego, ze co jest lepsze, a co gorsze.
    Dlatego chciaem, aby ten temat by cho troch marytoryczny, aby kto kto szuka info o tych produktach mg je atwo znale.

Przeczytaem ze zrozumieniem , chcesz dokadne info udaj sie do producenta paczki ktra cie interesuje .

W mojej ocenie chcesz wprowadzi kolejny zamet i wcign w przepychanki sowne co niektrych uytkownikw celem ............ ?

Ja si na to nie pisz .

Adam Krzyak pochlebne opinie od tych ktrzy pracowali zbiera OCTA Bayor-audio . NAW zrobi liniweczk , te pozytywnie odbierana mimo e wieynka praktycznie .
    Dr-aus robi co konkretnego , widzialem projekt i koparka mi opada

Czasu , kasy i checi trzeba eby to sie zweryfikowao i okrzepo .

Awatar Kreatywny
    Lewa rka mafii
    Pe
    Dlatego w tym temacie nie powinni si wypowiada producenci ani ich ludzie jeli tacy tutaj s a wiem e s tylko zwykli uytkownicy tacy jak ja
    Moim zdaniem dobry temat bo sam z zaciekawieniem ledzibym ten wtek, myl e nie tylko ja...
    Ja porwnywaem np LDM 1015 do Pol Audio PA 215-1000ND i szaowej rnicy nie byo na niekorzy LDM-a.
    Polanowski brzmia dla porwnania podobnie do RCF-a mikko i delikatnie a LDM znowu z takim pazurem jak Amerykaskie paczki bo amerykanie tak lubi twardziej i ostrzej nieco ni bardziej subtelnie jeli mozna to tak uj.

Awatar Andrzej Kozowski
    Pe
    Akurat PA 215-1000ND to paczka trjdrona . Zastosowano tam driver coaxialny bmsa 4592 . Nie znam droszego drivera , ktry posiada jednak pewne wady .

No i to armata do klubu czy plener na koncert , nie na wesele , cho znam takich co tachaj . Bardziej podoba mi si pol-audio sat 212 nd , z tym samym driverem , tyle ze dodatkowo 2x12" w tubie , niestety penopasmowo tym nie pograsz i trzeba stado basw . Szkoda ze moje sie straciy .

Z ldm ostatnia stycznos 12 lat temu , po tym jak nie szo dokupi u producenta komponentu do kolumny ktr wyprodukowali daem sobie spokj . Jak teraz to wyglda nie wiem .
    Jakie 7 lat temu znajomy kupi aktywy o mocy 600 W , potestowalem . Ev o mocy 400 W zagra dwa razy goniej od tego aktywnego ldma , mimo ze to te budetowy wyrb by . Dodam ze paczki ldm graj do dzisiaj i brzmi dobrze .

Acha i eby nie byo nie jestem powiazany w zaden sposb z jakimkolwiek producentem czy dystrybutorem .

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •