Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Fazer ANTARI Z-350 - cenna informacja :)

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    1
    No właśnie Loocek już o tym pisał, tylko na bazie wody, zresztą na maszynie pisze.

Awatar wojtekman
    Amator
    Wiem że Loocek pisał i wiem że producent zaleca na bazie wody, dlatego pytam po co mieszanki z gliceryną do fazera?
    p.s. dopiero zobaczyłem że dyskusja jest czasu przeszłego

Awatar LOOcek
    Capo di tutti ...
    Zlotów
    20
    Zamieszanie bierze się z nazw nadawanych przez producentów.

Panowie, "fazery" i "hazery" których używacie nie mają tak naprawdę nic wspólnego z tymi urządzeniami.
    To są zwykłe dymiarki, które mają dodatkowo wentylator do rozdmuchiwania dymu.

Prawdziwy hazer np. Smoke Factory czy Atme od MDG kosztuje od kilku do kilkudziesięciu tysięcy zł i tam leje się płyn do hazerów, bo tym na bazie wody maszyn będzie pluć
    "Wesele bez bójki to nie wesele!" powiedział pan młody i jeb**ł teściową w ryj

Awatar wojtekman
    Amator
    Zgadzam się z powyższym, bo w firmie czasem pracuje na Martinie Pro hazer. Jednak zauważyłem na chałturach znaczącą różnicę między martinem magnum 650 a Z350. To znaczy wokalista zauważył. Przestał się dusić i prychać. Używałem tylko płyny martina, o różnej gęstości ale na glikolu. Na antari zmiana płynu i spokój z wokalistą. Chyba że to działa jak placebo

Awatar zespol-mm
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    8
    Trochę działa jak placebo chłopaki w dużym stopniu to też zależy od samej dymiarki i od tego jak przepala płyn
    Większość płynów dostępnych na rynku pochodzi dokładnie z tej samej rozlewni, różnią się nalepką na baniaczku i marżą

PIONA!

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    Oświetlenie sceniczne dla Zespołów Muzycznych i DJ/Wodzirejów

_____________________________________________________________________________________________________________________
    ODWIEDŹ NAS - SHOWROOM - ul. Powstańców Wlkp. 16 - 89-210 Łabiszyn - tel. +48 698 106 964 - info@showdmx.pl

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Ja ostatnio zaopatrzyłem się w taki płyn https://www.djshop.pl/i3235,cart.html wcześniej używałem studio mix. Wokalistki narzekały to kupiłem droższy i też narzekają. Mam nadzieję, że ten nowo kupiony nie uwali mi Hazera Z350.
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath WZ3 14:4:2, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, TC M-ONE XL, Samson S-com 4, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar pgbolo
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Ja bym kupno płynu zlecił wokalistce - i zaproponował że płacę połowę a połowę ona
    ciekawe który wybierze ......
    U mnie słowo ważniejsze od piniędzy....

Awatar LOOcek
    Capo di tutti ...
    Zlotów
    20
    Cytat pgbolo napisał/a: Zobacz posta
    Ja bym kupno płynu zlecił wokalistce - i zaproponował że płacę połowę a połowę ona
    ciekawe który wybierze ......
    dobreeeeee!!!
    "Wesele bez bójki to nie wesele!" powiedział pan młody i jeb**ł teściową w ryj

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów