Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127

Wątek: Yamaha Tyros 4 czy Ketron Sd5

Awatar darex1411
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    tak myslę że yamaha z serii psr niewatpliwie psr 8 lub cos z casio ?zgadłem

Awatar Roman
    Nowicjusz
    Niedawno dzieki dobremu kursowi dolara kupilem w Polsce T5 i jestem bardzo zadowolony, osobiscie nie widze klawisza nad tyrosy, oczywiscie kazdy ma swoje preferencje

Awatar Michał P
    Nowicjusz
    Bierz TYROSA 4 albo lepiej Korga PA900 miałem SD5 dobrze brzmi ale tnie się przy dużej ilości plików w klawiszach i hm ciężko cokolwiek na to zaradzić - serwis, nowe oprogramowanie wymiana dysku na lepszy w sumie nic to nie dało. Porównaliśmy kiedyś na sali przy tym samym Marszu Weselnym Ketrona SD5 i KORGA PA900 i Korg naprawdę zmiótł Ketrona SD5....a do tego np.Korg jest super w obsłudze wszystko jest pod ręką. Pozdrawiam

Awatar AudyJay
    Początkujący
    Jeśli ma się umiejętności i chęci do grania to sie kupuję Ketrona, a jak tylko do odtwarzania midi czy mp3 to wystarczy Tyros.
    A jeśli już ktoś postawi na prawdziwe brzmienie to nie polecam SD5, nie polecam SD7 a jedynie Ketron Audya, bo to tak na prawde nr.1 jedyny tak świetnie brzmiący Keyboard na świecie. A co do SD7 to kompletna porażka.
    A Wy kupujcie co wam pasuje

Awatar AudyJay
    Początkujący
    Co do samego serwisu jak i Dealara Ketron u nas jest i tak dużo lepiej jak w USA, a wiem to bo mam tam kilku Kolegów którzy klawisze Ketron Kupują u nas bo u nich jest problem z samą dostępnością Ketron Audya.
    A jeśli chodzi o same naprawy to nie musimy się martwić bo ketron to nie chińczyk który sie sypie, a jak cos sami namieszamy, jak cos zapraszam służę pomocą, Ketrona znam na wylot
    Od ostatnie aktualizacji, niema żadnych problemów z tym instrumentem.

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Tu zdania są podzielone - miałem Audyę i po 3 m-cach sprzedałem - a MJ pro miałem ponad rok - i gdyby mi się nie wysypał "na amen", to bym go dalej miał, a kiedyś pewnie SD9. Wg mnie - do grania ze styli, Audya rzeczywiście lepsza od SD7 - ale do midi -> miałem pozgrywane midi z Audyi i wszystkie wywaliłem, bo wolałem z MJ pro.
    Być może - za słabo Audyę poznałem - fakt, nie potrafiłem stosować live guitar w midach, a i bębny używałem tylko z normalnych barw - może to kwestia tego, że przy MJ dużo więcej siedziałem - to z kolej może dlatego, że dużo bardziej przyjazny interfejs itp. - tak czy siak do midi leżał mi bardziej - we stylach nie miał takiego wygaru jak Audya - pozdro
    Agresywne brzmienie często bywa mylone z głośnością... :/

Awatar zoltar
    Amator
    Cytat AudyJay napisał/a: Zobacz posta
    Jeśli ma się umiejętności i chęci do grania to sie kupuję Ketrona, a jak tylko do odtwarzania midi czy mp3 to wystarczy Tyros.
    A jeśli już ktoś postawi na prawdziwe brzmienie to nie polecam SD5, nie polecam SD7 a jedynie Ketron Audya, bo to tak na prawde nr.1 jedyny tak świetnie brzmiący Keyboard na świecie. A co do SD7 to kompletna porażka.
    A Wy kupujcie co wam pasuje
    A Tyros 4 nienadaje sie do grania z ręki sa fajne style choćby u Camaro i tak ogólnie lepszy jest Tyros od Audya,kiedys sie kłóciłem ale niemiałem racji kupiłem pełen obaw Tyrosa 4 i jest b.zadowolony moze rzeczywiscie ma niektóre barwy i zestawy perkusyjne plastikowe ale ma tez ok. zestawy i flash z ktorego korzystam i jest miodzio brzmienie,a w muzyce disco-dance zmiata tyros audyę a także repertuarowo,gdyby moze robili na audyę konkretne style i midi to by było inaczej ,powiem tak mam tez sd-5 poniewaz Audye sprzedałem i wydaje mi się jak i kilku osobom że Sd-5 jednak lepiej brzmi na chałtury od Audya uzywając tradycyjnych zestawów a nie audiodrómów doszlismy do takiego wniosku z kolegami,barwowo audya jest d.lepsza ale sekcja nie

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów