Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Zabawy dla dzieci - ktos prowadzil?

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    5
    Ja już grałem na chrzcinach z zespołem kilka razy. Jeżeli płacą konkretną kasę to nad czym się zastanawiać?
    Ketron Audya, Hohner Concerto III, Beyerdynamic Opus 81, EV ETX 10P, EV ZX1A ZX1A sub, Proel ST2500

Awatar piepia
    Amator
    Mi tez sie zdarzylo pare razy zagrac na chrzcinach
    Ogolnie teraz kazda okazja jest dobra do zabawy a nikomu nie chce sie kombinowac sprzetu/oswietlenia wiec wola zaplacic i miec wszystko na gotowe.
    Zauwazylem ostatnio, ze coraz czesciej gram 40tki i 50tki. Powiem wam, ze swietnie sie gra takie imprezy Towarzystwo raczej nie jest mieszane wiec i repertuar trafia do kazdego.

Awatar preUrszula
    Początkujący
    Dla mnie to już leki absurd jak się tańczy na chrzcinach i dodatkowo jeszcze wynajmuje się na taką okazję DJ. Wiadomo faktycznie każda okazja jest dobra, a my muzycy mamy dodatkową opcję do zarobienia, ale czekam tylko kiedy na komuniach to wprowadzą, albo co gorsza na stypach...

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    5
    Na komuniach grałem już kilkanaście razy. Pierwszy raz chyba z 15 lat temu.
    Ketron Audya, Hohner Concerto III, Beyerdynamic Opus 81, EV ETX 10P, EV ZX1A ZX1A sub, Proel ST2500

Awatar Manieksp
    Lewa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Osobiście komunii nie biorę, bo zagrałem 2 i czulem sie tam jak idiota, za to chrzciny to juz normlalna impreza. Bardzo czesto gram na chrzcinach tylko w składzie 2 osobowym, wtedy mile widziane sa zabawy z dziećmi, na początku bez hałasowania czyli muzyczka w tle bez grania. Potem jak się wszystko rozkręca to impreza jak na weselu... Tyle że max 6 godzin i do domu.
    Wódkę można pic tylko w dwóch przypadkach - gdy jest zakąska, lub gdy jej nie ma....

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów