Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 58

Wtek: Konkurs dla uczestnikw Rzgw 2015- nagroda SUB DrAus !! Wylosowalimy !!!

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    15

Konkurs dla uczestnikw Rzgw 2015- nagroda SUB DrAus !! Wylosowalimy !!!

Witamy.

Zgodnie z obietnic informujemy i rozpoczynamy konkurs TYLKO dla uczestnikw zlotu Rzgw 2015.

Co zrobi by wzi udzia w losowaniu nagrody ?

1. Poniej w tym temacie wystarczy wpisa swoje imi i nazwisko oraz adres mailowy.
    2. Napisa w kilku sowach swoj opini na temat kolumn prezentowanych przez firm Dr Aus na zlocie w Rzgowie.
    Tre opinii nie ma wpywu na losowanie nagrody bowiem i wszystkie opinie potwierdzone obecnoci bior udzia w losowaniu.
    3. Zamieci owiadczenie nastpujcej treci.
    Wyraam zgod na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesu konkursu zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych , Dz. Ust. nr 133 poz. 883.
    4. Losowanie przeprowadzimy w dniu 15.04.2015r. Temat zapisw zamykamy 10.04.2015r o godz.23,59.
    5. Moderatorzy nie bior udziau w losowaniu ale mog zamieci swoj opini.

Zapraszamy uczystnik zlotu.
    Ostatnio edytowane przez aplauz ; 03-05-2015 o 00:10
    Ju mi si odechciao.

www.zespolmuzyczny.com

Awatar puzzleband
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    05-05-2013
    Pawe Wieloch, puzzleband.poznan@gmail.com

Jestem szczliwym posiadaczem kolumn STK 512 wic moja opinia moe by jedynie pozytywna. Bardzo spodobay mi si oba basy ze wskazaniem (dla mnie i ze wzgldu na grania jakie mam) na HF12. HF19 widziabym na duych salach albo maych plenerach. Fajne zejcie, dobry kop. C chcie wicej?

Wyraam zgod na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesu konkursu zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych , Dz. Ust. nr 133 poz. 883.
    ...to be a rock and not to roll...

Awatar Exodus
    Prawa rka mafii
    Doczy
    20-10-2012
    Zlotw
    4
    Jacek Kwapisz - jacekexodus@o2.pl

Jeszcze w zeszym roku szczka mi opada pomimo bardzo krtkiej prezentacji moliwoci nagonienia ze stajni Dr. Ausa. Niestety w tym roku nie daem rady w dalszym cigu oderwa szczeki od podogi i jedynie mog przyzna, e Jarek nie naley do konstruktorw z przypadku a jego projekty s efektem wnikliwych przemyle i jake udanymi produktami, ktre potrafi pogodzi zachcianki klienta odnonie mobilnoci / przystpno cenow bez strat jakociowych. Chtnie bym zagra przynajmniej par imprez na tym nagonieniu.

Awatar _TOMEK_
    Lewa rka mafii
    Doczy
    19-01-2010
    Zlotw
    1
    Tomasz Siwiski zespolormis@interia.pl

Na temat kolumn Dr Aus powiem tyle, e w Rzgowie 2014r. Dr Aus poprosi mnie ebym puci jak muz z Mojego Korga Pa3x i oczywicie wyszukaem co puciem i to co usyszaem to byem w szoku, bas to po prostu wymit ca konkurencje, i nie bd si wicej rozpisywa bo ci co wtedy byli to syszeli co si dziao, w tym roku te dobrze to zagrao, ale w tamtym roku jak by sam szef za sterami i muza z Mojego Korgula to te paczki nie miay sobie rwnych. Latem miaem te okazj posucha basikw Dr Aus w plenerze bo kolega kupi cztery sztuki na festyny i wymiatao to niesamowicie. Sam bym Sobie takiego Basika przygarn, ale dokupi jeszcze do tego porzdn kocwk to ju duy koszt, a jak na razie Mj 8001 daje rad, chyba, e uda mi si wygra to od razu sprzedaj Rcfa i dokupuj kocwk he he fajnie by byo

Awatar czarek2502.81
    Prawa rka mafii
    Doczy
    28-01-2010
    Marcin Chytrosz - czarek2502.81@o2.pl

Nie jestem fachowcem ale dla mnie odsuchowo byo super

Awatar kankan
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    1
    Marcin Obara marcinobara@wp.pl

W jednym zdaniu: moc, brzmienie, jako wykonania powala!. Dla mnie najlepiej grajcy z prezentowanych zestaww.

Marcin Obara "KANKAN", 89-410 Wicbork, BoWiD 9/10 GSM: 501-671-705 GPS: N 5321’46.22” E 1729’32.38”, wzrost: 174, waga: 84kg, nr. buta: 42

Awatar Endriut2
    Pocztkujcy
    Doczy
    30-05-2011
    Andrzej Nowak andriunnowak@gmail.com

Nie bd koloryzowa itp, powiem tak ... Te basy wymioty wszystkie inne, ktre byy na zlocie, nastpnie jak zobaczyem e jedn kolumn mona woy w drug to ju byo pozamiatane Najlepiej grajcy zestaw na zlocie.

Awatar Manieksp
    Lewa rka mafii
    Doczy
    29-05-2010
    Zlotw
    1
    Mariusz Parol mpspec83@gmail.com

HF 19 jeden z lepszych basw jakie syszaem do tej pory. W zestawie z grkami ktre zagray w Rzgowie tworzy bardzo przyzwoity zestaw. Brawo, tak trzyma panie Draus

Wdk mona pic tylko w dwch przypadkach - gdy jest zakska, lub gdy jej nie ma....

Awatar ralph91p
    Prawa rka mafii
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    1
    Rafa Petzuch rafael_p@wp.pl

Powtrz to, co napisali poprzednicy - najlepszy bas zlotu. Oglnie bardzo fajnie zagra nowy - mniejszy zestaw. Szacunek

SPRZEDAM TYROSA 5 !!!

www.aranze24.pl

Awatar KrystianVD
    Pocztkujcy
    Doczy
    22-03-2015
    Krystian Dybka krystian.dybka2@o2.pl
    Bas zagra rewelacyjnie, bardzo duy plus za mobilno tego sprztu. Jeden z lepszych na zlocie.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •