Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Już jest ketron sd7

Awatar HEINEKEN
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    6
    Zgadza się, Sławek (a dokładniej właściwie jego kolega z kapeli) zostali pierwszymi chyba w Polsce (!!!) muzykującymi właścicielami SD7

Cóż, instrument sam w sobie to multimedialny kombajn. Legendarna dynamika brzmienia sekcji rytmicznej, świetne saxy, akordeony, brasy, zupełnie nowe style
    Podwójny player łykający prawie każdy format, baaa, nawet filmy odtwarza!!!
    Wyświetla np. teksty z plików pdf.
    No gada to super.
    Na fanpejdżu klawiszowe.pl jest filmik demo https://www.facebook.com/Klawiszowe
    www.klawiszowe.pl - Centrum Instrumentów Klawiszowych

www.involight.pl - dystrybutor oświetlenia INVOLIGHT (ruchome głowy, pary led, wytwornice dymu, efekty led)

Awatar GMSonic
    Lewa ręka mafii
    Zlotów
    4
    Jak najbardziej podpisuję się pod słowami heiniego.Sprzęcik poprostu wymiata.Przy okazji chciałem podziękować Marcinowi za to ,że tak szybciutko podesłał instrumencik.Polecam sklep Marcina ,i dziękujemy za fachową poradę.DZisiaj zawiozłem koledze czteropak perełki,bo nawet z domu nie wychodzi już drugi dzień.

Awatar czarek2502.81
    Prawa ręka mafii
    Hej Sławek ty dbaj o kolegę bo niestety Ketron UZALEŻNIA ... to tak zwana KETRONOZA - na to nie ma lekarstwa można tylko walczyć z tym %

Awatar mentor69
    Nowicjusz
    Panowie a jak z obsługą tego sprzętu? Czy po aktualizacji softu jest bardziej przyjazny dla szarego zjadacza, który wcześniej nie miał do czynienia z Ketron-em?

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Wg mojej oceny - mam MJ Pro, czyli jakby modulik SD7 - kiedyś miałem m.in. Audyę przez jakieś 3 m-ce - obsługa jest tak przyjazna dla użytkownika, że już chyba prościej nie można. W Audya też nie było kosmosu przy np. obróbce midi, ale jednak się trzeba było naprzyciskać...a tu - jak na tacy cały mid w formie ikon na wyświetlaczu - pod palcem podstawowe funkcje typu mute, solo. Każdy track ma obrazek - także nie trzeba na czuja dochodzić np. do tego na którym tracku gra np. gitarka którą chciałbym podmienić, podgłośnić itp. itd.

Edycję z poziomu klawisza najgorzej wspominam z Bk9 - wyczaiłem co i jak - ale to było tak mozolne, tyle zabawy... może z czasem doszedłbym do wprawy, ale po paru midkach odpuściłem... Jedną funkcję Rolek miał super - i tego bym sobie życzył w Ketronie - jak dany track gra tylko parę nutek, to nie trzeba czekać/przewijać - tylko można skoczyć na początek tych paru nutek...
    Agresywne brzmienie często bywa mylone z głośnością... :/

Awatar AudyJay
    Początkujący
    Do Sd7 są dostępne już 4 Pendrive, co za tym idzie dodatkowe nowe style itd.
    Jednak puki co ketron Audya najbardziej się opłaci, ze względu na potężne możliwości,
    SD7 fajny instrument ale niestety brak Live guitar i brak wielu funkcji które posiada Flagowiec nie najlepiej wpływa na popyt.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów