Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: BEZPRZEWODOWE - prośba o poradę

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Ten XSW 35 jest ok ! Bardzo fajnie chodzi. Miałem AKG WMS 45.

Awatar tomek
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Zlotów
    1
    Testowałem ten set (nie swój) ale tylko raz W tej półce cenowej mogą się dziać różne rzeczy więc swój zestaw także musze przetestować żeby potwierdzić regułę. Co do baterii - mi potrzebna na pół godziny bo przecież karaoke na weselu dłużej nie trwa. A tyle wytrzyma na bank bo to też sprawdzone. No ale w sobotę sie okaże co to cudo techniki potrafi.
    Doradźcie jakiś konkret do ręki i naglowny. Najlepiej tego samego producenta, to wystarczy mi jeden odbiornik do dwóch mikrofonów (nigdy nie korzystam z nich jednocześnie). Budżet max 2500

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Co do baterii 9V to jak uzywalem to mialem do nich takei cos http://allegro.pl/ladowarka-baterii-...308827911.html
    I sie oplacilo

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Jeśli chcesz tanio bierz tego zenka. Wokalistka od poczatu sezonu na nim śpiewa - naprawdę fajnie to hula. Dwa paluszki wystarczają na całe wesele.

Awatar Bj Volek
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    2
    Odkopuję temat ponieważ wczoraj moje sitko Shure PGX24/SM58 zaczął szwankować Wchodzi jakby na wysokie obroty (wysokie syczenie), po czym traci sygnał. Sprawdziłem częstotliwość 800-821Mhz. Czy jest to związane z wyłączaniem pasma, które jest zajęte przez LTE, czy siada sitko? Jeśli to pierwsze to proszę o podpowiedź co wybrać. Czytałem o Zenku XSW35, ale z jakim pasmem, żeby było bezpiecznie i na dłużej

Awatar Tomek TAURUS
    Lewa ręka mafii
    Wszystko poniżej 700

Awatar Bj Volek
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    2

Awatar adapters
    Ja tu tylko sprzątam
    Ja mam ostatnio niezłe jaja z AKG WMS. Mam w sumie trzy tory bezprzewodowe: mikrofon na głowę + WMS 45 pro i zestaw - do ręki + instrumentalny (do akordeonu) Z odbiornikiem WMS 40. Zestaw z nagłownym chyba mi się jakoś rozregulował, bo od kilku imprez gubi zasięg i trzeszczy, ale ok. muszę odesłać do serwiu i może coś poradzą. Gorsza sprawa z podwójnym zestawem. Czasem jest wszystko w porządku, oba kanały działają bez zarzutu. Ale na jednej z sal miałem taką sytuację, że nie działał ŻADEN z nich. robiłem różne cuda, wykręciłem odbiornik z case, zmieniałem kable, baterie, miejsce ustawienia odbiornika, odprawiłem egzorcyzmy i nic. Z trzech kanałów bezprzewodowych nie działał dobrze żaden. W domu jak testowałem sprzęt, wszystko było ok. Kolejne wesele - wszystko działało normalnie. Na kolejnym trzaski na mikrofonie do ręki, na odbiorniku cały czas migała czerwona dioda, jak przez pomyłkę otworzyłem kanał to myślałem że mi głośniki rozwali. Na kolejnym weselu cisza, wszystko działa.
    Czyżby obecność LTE.
    Kłopot w tym, że pożyczyłem z pracy jeszcze jeden zestaw bodypack+Wms i ten wszędzie działa bez problemu.

Awatar pgbolo
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Mam takie same problemy z AKG czasami nagłowne trzeszczą zależy od sali....
    Chyba zmienie firmę.
    U mnie słowo ważniejsze od piniędzy....

Awatar Mustafa
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    4
    Ja mam taki komplet do gadulca http://novmix.pl/mikrofony/38-mikrof...ft-vk-380.html Nic nie trzeszczy i hula pięknie na każdej sali. Batki 9v starczają na wesele z poprawką
    We live to play

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów