Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Nowy dział: Sprzęt DJ-ski propozycja do Administratora

Awatar NIKSE
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Nowy dział: Sprzęt DJ-ski propozycja do Administratora

NIKSE:

Zwracam się z pytaniem do Administratora: muzyczneforum.pl i z uprzejmą prośbą o ewentualną możliwość stworzenia w dziale: Technika Sprzęt; oddzielnego pod-działu technicznego: Sprzęt DJ-ski
    Prośbę Swoją motywuję zauważalnym od pewnego czasu systematycznym wzrostem liczby nowych zarejestrowanych Forumowiczów m.in np. DJ-Weselnych oraz możliwością pisania nowych tematów w specjalistycznym, skatalogowanym dziale technicznym na temat:
    Miksery DJ; Kontrolery DJ; Odtwarzacze CD-DJ; Efektory DJ; Interfejsy/Karty DJ itp. itd.
    Nowy dział, zapewne bardzo przyczyni się do zapoznania z nowymi problemami w realnym świecie sceny; estrady; clubu oraz dodatkowo podniesie poziom techniczny forum i przyciągnie nowych Forumowiczów związanych z branżą.

Pozdrawiam: NIKSE Serwis Estrada DJ

PS.
    Osobiście jestem nadal Nowicjuszem na muzyczneforum.pl zarejestrowanym od 11-03-2015; posty: 48 to i tak zauważyłem, że muzyczneforum.pl ma tzw. ,,ciepły klimat,, a Forumowicze są z reguły w większości, pozytywnie nastawieni do nowych wątków i różnych czasem kontrowersyjnych wypowiedzi w porównaniu np. do konkurencyjnego forum: http://estra.......pl gdzie niestety, dominuje pewna nieliczna grupa ,,Forumowiczów,, raczej ,,jakby związana,, z ,,kontrowersyjnym w ocenie postów Administratorem,, co zauważalnie i negatywnie skutkuje coraz mniejszym zainteresowaniem w surfowaniu po tematach i wpisach tego poniekąd ogólnie ciekawego forum.

Uwaga !
    Wszystkich którzy ewentualnie popierają moja prośbę do Administratora, proszę o pozytywna ocenę poprzez szybkie oddanie głosu np.
    ,,lubię ten post,, lub ,,dziękuje za ten post,,

Pozdrawiam: Zbigniew Skolmowski w dniu: 23.08.2015r
    Ostatnio edytowane przez NIKSE ; 23-08-2015 o 16:12 Powód: Rozmieszczenie tekstu

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    15
    Rozważymy propozycje. Myślę że pomysł dobry. Mozę uda się od 1 września
    Już mi się odechciało.

www.zespolmuzyczny.com

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów