Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Casio PX 5S.?

Awatar sanmateo915
    Nowicjusz
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Casio PX 5S.?

Witam tak jak w temacie zastanawiam się nad kupnem klawisza który ma bardzo dobre piano i hammondy.
    Szperałem troche w necie i wpadł mi w oko Casio Privia PX 5 S.
    Ma ktoś czy miał może ten klawisz i mogłby mi przyblizyć swoje wrażenia na temat tego instrumentu .?
    Pozdrawiam

Awatar gues
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Witaj kolego.Ten instrument pokazuje nam jak łatwo wykorzystać go jako świetnie brzmiący fortepian, ale gra na tym modelu przypomina też grę na pianinie akustycznym.Szczególna uwagę przyciągają tutaj wbudowane presety, dzięki którym można połaczyć brzmienia by były bardziej wyraziste.Dodatkowo możemy dokonywac korekty pokrętłami, posiada on zasilanie bateryjne. Same klawisze stylizowane są na kość słoniową i heban, powierzchnia została wykonana tak by zapewnić najwyższy komfort gry i zapobiec ślizganiu się palców.Ogolnie polecam. (Y)

waker
    Awatar waker
    Guest
    Bardzo dobry instrument łączący w sobie możliwości stage piana i syntezatora. Spokojnie może konkurować ze znacznie droższymi i bardziej renomowanymi markami. Dużą zaletą jego jest również waga. Przy tej jakości klawiaturze i możliwościach samego instrumentu, waga 11 kg wydaje się być wręcz śmieszną. Jest już sporo testów i porównań dostępnych w sieci, warto sobie je przejrzeć. Ogólnie instrument ten znajdzie dla siebie bardzo duże zastosowanie zarówno w studio jak i na scenie i jest warty rozważenia.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów