Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Czy warto kupić ROLAND FR 1 X BK AKORDEON CYFROWY ?

Awatar Saxman1967
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Czy warto kupić ROLAND FR 1 X BK AKORDEON CYFROWY ?

Witam !!!
    Czy warto kupić akordeon
    ROLAND FR 1 X BK AKORDEON CYFROWY z przeznaczeniem na imprezy typu wesela, biesiady itp.
    Wady /zalety ?

Awatar zespol-mm
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    8
    Grałem kiedyś na takim ... Dziwne uczucie! Nie zachwyciło mnie ...Ale pewnie to prownanie jak gra na fortepianie i na keyboardzie ... Zaletą jest na pewno fakt, że instrument jest elektroniczy, więc nie jesteś uzalezniony od mikrofonu, lżejszy i bardziej uniwersalny ( możesz grać na saksie albo na perkusji ) ale dla kogoś kto grał do tej pory tylko na klasycznym akordeonie, można czuć niedosyt ... Brak jakby tej duszy ....

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    5
    Też kiedyś próbowałem, moje wrażenie było takie, że instrument nadaje się do samodzielnego grania nieklasycznego, natomiast przy współbrzmieniu z innymi instrumentami nieelektronicznymi po prostu ginie + przy graniu jako klasyczna cyja dużo gorszy brzmieniowo od tradycyjnego instrumentu. Dodatkowo to samo co w przypadku odczuć Michała - brak duszy.
    Ketron Audya, Hohner Concerto III, Beyerdynamic Opus 81, NAW MS8, Electro Voice ZX1, Proel ST2500

Awatar ralph91p
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Nie grałem, ale miałem okazje słyszeć - wrażenie miałem podobne, jak koledzy wyżej.
    Tyros 5, MONTAGE 6

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów