Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Co zamiast RCF 310A ??

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Widać tak mam gdy ktoś mi mówi, że

Ale pier...cie głodne kawałki o tych tłumieniach przez wokalistkę i inne. Zaraz przeczytam,że nogi od statywu klawisza przeszkadzają.

Ja mam wokalistę XXL więc mi tłumi. Jak komuś pasuje granie na jednym monitorze nic mi do tego.

Ale skoro kolega JARECZKO pisze, że mu coś nie pasuje, a objawy zgadzają się dokładnie z tym samym z czym ja się bujałem, pozwoliłem sobie wyrazić zdanie, które zostało określone "pierd*niem". Ja nie stawiam normalnej paczki na statyw tylko kupiłem monitory przeznaczone da wokalistów, na statyw mikrofonowy przez TC Helicon. Mi się sprawdzają i problem znikł raz na zawsze.

Ale kolega, zespoljoker wie lepiej co się komu sprawdza.

Twoja porada dla jareczko sprowadza się do prostego "masz do pupy głośnik i nie umiesz go ustawić, bo mi działa jeden i wszystko jest ok". No rzeczywiście, pomoc w ciul.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Cytat piotrek napisał/a: Zobacz posta
    Widać tak mam gdy ktoś mi mówi, że

Twoja porada dla jareczko sprowadza się do prostego "masz do pupy głośnik i nie umiesz go ustawić, bo mi działa jeden i wszystko jest ok". No rzeczywiście, pomoc w ciul.
    dokładnie, bo lepiej popróbować innych ustawień i nastawień niż od razu kupować nowe, które może okazać się drogim niewypałem. Ale kto bogatemu zabroni

Awatar x-deejay
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Zlotów
    2
    Ale jaja...

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Panie zespoljoker - a ja co napisałem ? Żeby kupił nowy odsłuch ?
    Problem z odsłuchem masz nie dlatego, że jest słaby, zły tylko albo jest tłumiony albo gra w złym kierunku.(....)Rozwiązanie wg mnie - w pierwszej kolejności postawiłbym go na statywie.
    Jak go postawi na statywie testowo na jednej imprezie i nie będzie miał problemów z traceniem wyraźnego wokalu (o czym pisał na samym początku) to odnaleziony problem.

Awatar bravi
    Człowiek od czarnej roboty
    Ja przerabibłem wiele opcji-koaxial!mam fbt stagemaxa ,jeden na 3osobową kapele,zapier..bardzo szeroko i w twarz,nie po jajach,tego typu jest wiele na rynku,db flexys,silver ,naw

Awatar JARECZKO
    Prawa ręka mafii
    Wielkie dzięki Panowie, popróbuje tak jak piszecie innych ustawień, pod różnymi kątami itd. i zobaczymy

Na chwilę obecną wszystkim dziękuję za rady

Pozdrawiam

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    I widzisz Piotrek ! wyszło na moje. A Ty się tak nie spinaj bo Ci żyłka pęknie i ch... z grania będzie

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Jeśli, tylko to "wyszło MOJE" sprawia Ci przyjemność, to brawo Ty!

Rzeczywiście, przepraszam ! Od samego początku pisałem, żeby zmieniał paczki, odsłuchy bo z tego rcfa 310 nic nie będzie ! Niech wyrzuci do kosza.

Brawo TY !

Wg mnie dyskusja powinna być na trochę wyższym poziomie niż "pierdo***nie". Ale jak widać dobrze się znasz na robocie, skoro porady innych osób są przez Ciebie sprawdzone i nieskuteczne. Ja kończę temat, bo szkoda sobie głowy zawracać.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów