Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Problem z Ketronem? Napisz do S.O.S KETRON

Awatar darex1411
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Tak zgadza sie instrument jest fajny tylko brak wsparcia ,brak styli i może sie okazac że poprostu sie nieopłaca robić tak jak do tej pory ,ja przesiadłem się na T4 ale na górę b.chętnie bym kupił Ketrona wypadał by cos mieć na zapas

Awatar padre
    Człowiek ośmiornicy
    to kup i jak bedziesz miał problem skorzystaj z oferty
    taky sobie FANCLUB - Cieć

Oby twój słoń kąpał się tylko w mleku a trąba twego słonia nigdy nie trafiła w kaktusy

Awatar AudyJay
    Początkujący
    Na ketron Audya jest styli bardzo dużo gorzej ze starymi modelami tak jak; SD1

Awatar AudyJay
    Początkujący
    Jak ma ktoś problem z Ketron Audya zapraszam do mnie.
    Są to zwykle banalne problemy, zwykle niewiedza, zbyt okrojona instrukcja obsługi.
    Ale to najlepszy Arranzer na świecie.

Awatar M a x i m
    Człowiek od czarnej roboty
    Zlotów
    1
    Cytat AudyJay napisał/a: Zobacz posta
    Są to zwykle banalne problemy, zwykle niewiedza, zbyt okrojona instrukcja obsługi.

Ale po co? Po to abyś tak jak na jednym z zaprzyjaźnionych forów odpisał cyt:
    Robiłem rożne eksperymenty, aż doszedłem, o co chodzi, wiec eksperymentujcie a pewnego dnia dojdziecie do tego samego i przyznacie rację ze to faktycznie była nasza wina. Jest to naprawdę banalna sprawa, dlatego musicie dojść sami do tego, co robicie nie tak?

Awatar zoltar
    Amator
    Cytat AudyJay napisał/a: Zobacz posta
    Ale to najlepszy Arranzer na świecie.
    Najlepszy aranżer możliwe miałem Audya sprzedałem i mam Tyrosa 4 byc może brzmieniowo jest lepsza Audya do muzyki klasycznej do disco itd.Tyros 4,5 choc na Audya tez porobiłem dobre zestawy perkusyjne jednak brak styli pod konkretne utwory zdecydował o zakupie Tyrosa 4 który też ma większe mozliwości i tez da sie dobre brzmienie na nim wykręcić.U mnie w zespole kazdy powiedział że podoba mu sie lepiej brzmienie Tyrosa 4 moze dlatego że sa dobrze zrobione bebny do Dp i style pod konkretne utwory,ja wiem jak Audya potrafi zabrzmiec ale tylko jak ktos mi kiedys napisał w kilku stylach -utworach i zgadzam się teraz z tym,Tyros 4 jest bardziej wszechstronny i bardziej poręczny na chałtury

Awatar zoltar
    Amator
    Cytat zoltar napisał/a: Zobacz posta
    Najlepszy aranżer możliwe miałem Audya sprzedałem i mam Tyrosa 4 byc może brzmieniowo jest lepsza Audya do muzyki klasycznej do disco itd.Tyros 4,5 choc na Audya tez porobiłem dobre zestawy perkusyjne jednak brak styli pod konkretne utwory zdecydował o zakupie Tyrosa 4 który też ma większe mozliwości i tez da sie dobre brzmienie na nim wykręcić.U mnie w zespole kazdy powiedział że podoba mu sie lepiej brzmienie Tyrosa 4 moze dlatego że sa dobrze zrobione bebny do Dp i style pod konkretne utwory,ja wiem jak Audya potrafi zabrzmiec ale tylko jak ktos mi kiedys napisał w kilku stylach -utworach i zgadzam się teraz z tym,Tyros 4 jest bardziej wszechstronny i bardziej poręczny na chałtury
    Ale mysle kupic na przyszły rok Audya 5 na drugi parapet brakuje mi jednak tego tłustego brzmienia dzien roboty i mam przywrócony instrument do poprzedniego stanu pliki wszystkie mam pozgrywane i registracje oraz style,Ketron to Ketron a Tyrosa4 zostawię niebede sprzedawal przyda sie do Dp

Awatar AudyJay
    Początkujący
    Ketron Audya niema sobie równych.
    Co jest podstawą Żywego składu? sekcja rytmiczna czyli Bębny bas a w Ketron Audya tak bębny jak i bas są najlepsze na świecie,bo są nagrane żywe bębny żywe basy, do tego Live Guitar.
    Tak Korg jak i Yamaha są dobrze pilnowane aby żadna niewygodna opinia na temat ich produktów nie pojawiała sie, na żadnym forum, dlatego wszystko zamiatane jest na bieżąco pod dywan, ludzie nie są świadomi tego co kupują - takie czasy!!!
    Dlatego aż tyle jest wystawianych 1-3 miesiecznych do sprzedaży nowych instrumentów Nowy Korg PA4X, Tyros5
    Ketron nie stosuje tego typu praktyk bo wie że ma najlepsze produkty, wiec nie musi, bo uważają że z czasem ludzie się przekonają sami do tego co najlepsze.
    Ketron Audya znam na wylot, a teraz chętnie wy testuję nowego Ketron SD9, zobaczymy co jest wart?

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Też zawsze uważałem, że Ketron jest taki fajny, ale po awarii na szybko coś mnie pchnęło w kierunku Pa4X i jestem ciągle pod wrażeniem jak dobrze Korg "€žodrobił lekcje". Wiadomo, że zawsze ludzie będą na forach pisywali, że firma X jest taka naj naj naj naj lepciejsza, a firma Y czy Z taka żadna itp. itd. Każdy kto zachował choć trochę obiektywizmu od dawna wie, że używanie twardych określeń lepszy/gorszy przy flagowcach jest nie na miejscu, bo każdy ma lepsze i mniej dobre strony. Idealnie byłoby mieć 3 w 1, co oczywiście nie jest możliwe…
    Ja, jako swego czasu zapalony Ketronowiec, aktualnie powiem bez ogródek, że nie zamienię swojego Korgusia ani za 2 Ketroniki - ale to głupia gadka, bo ktoś inny powie to samo o swoim instrumencie innej firmy - oby tylko mówił to z przekonania, a nie chęci/potrzeby podniesienia ego - i tego chyba wzajemnie możemy sobie pożyczyć...
    Beyerdynamic Opus 82 Set - profesjonalny mikrofon pojemnościowy do dęciaka - Made in Germany: https://www.olx.pl/oferta/mikrofon-instrumentalny-beyerdynamic-opus-82-set-saksofon-trabka-puzon-CID751-IDoNtCu.html

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Własnie wczoraj dzwonił do mnie kumpel, który zrezygnował z Audya, na rzecz Yamahy, a to za sprawą: zawiech, niepewnego działania, ładowania itp.
    Dostrzegł, jak mówił zalety tego modelu, ale nie na tyle, żeby sobie nerwy szarpać i grać z duszą na ramieniu.
    Samo wykończenie techniczne również pozostawiało wiele do życzenia, np. odpadł przycisk od kontrastu wyświetlacza.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów