Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Skrzynka na kable

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    a ja kable w torbach sportowych noszę też jest wygodnie i na razie z kablami nic się nie dzieje

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Zlotów
    15
    Dzięki naszemu, chałturniczemu myśleniu mamy więcej pieniędzy jak koledzy grający blues'a czy jazz

A że to pasztetowa...Ja lubię.
    Już mi się odechciało.

www.zespolmuzyczny.com

bartek.s
    Awatar bartek.s
    Guest
    Mój kolega okablowanie wozi w walizce, takiej jaką się zabierało 30 lat temu na wczasy

Awatar lepton
    Nowicjusz
    @SilverSound piszesz o optymalizacji kabli w systemach pasywnych i z tym się zgadzam, ale jest jeszcze jeden aspekt, który nie został poruszony w tym temacie o skrzynce na kable Mianowicie możliwości konfiguracji zestawu. Jeżeli na niektóre eventy zabieram jedną kolumnę, na niektóre dwie, a na inne dwie i subbas, nie wyobrażam sobie użycia zestawu pasywnego. Na pewno nie chcę nosić wszystkich wzmacniaczy, które byłyby we wspólnym case z mikserem na imprezy nagłaśniane jedną kolumną. Innym podejściem byłoby umieszczenie każdego wzmacniacza w osobnym racku, ale to z kolei nie optymalizuje kabli i stwarza wiele osobnych skrzynek. Jestem ciekawy Twojego zdania w takim kontekście. Wielokrotnie myślałem nad zastosowaniem zestawu pasywnego do moich realizacji, ale nijak mi on nie pasuje.

P.S. Są jeszcze imprezy, na które biorę sam mikser.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów