Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Midy i expansion drum w T4

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    1
    Cytat zoltar napisał/a: Zobacz posta
    Trzeba szukać żeby kupić z plikami za podobna kase a nie gołego i dopłacać ,wez sobie kup potem pliki za kilka tys jak możesz miec w cenie instrumentu. trzeba troche myśleć...
    Po pierwsze ktoś musi kupić nowego i do niego pliki, żebyś Ty mógł zrobić super interes. Po drugie nie są znowu one takie drogie, jeśli byś zrobił sobie jakiś styl samemu, to byś wiedział ile to roboty. Po trzecie: po co mi 2tyś styli na Tyrosie, jeśli w repertuarze mam około 400 kawałków, a do tego Tyrosa kupiłem m. in. dlatego, że można z powodzeniem wykorzystać masę fabrycznych styli, czasem po delikatnej przeróbce. Ale gratuluję zmysłu ekonomicznego

Awatar zoltar
    Amator
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Cytat Maraas napisał/a: Zobacz posta
    Po pierwsze ktoś musi kupić nowego i do niego pliki, żebyś Ty mógł zrobić super interes. Po drugie nie są znowu one takie drogie, jeśli byś zrobił sobie jakiś styl samemu, to byś wiedział ile to roboty. Po trzecie: po co mi 2tyś styli na Tyrosie, jeśli w repertuarze mam około 400 kawałków, a do tego Tyrosa kupiłem m. in. dlatego, że można z powodzeniem wykorzystać masę fabrycznych styli, czasem po delikatnej przeróbce. Ale gratuluję zmysłu ekonomicznego
    Poco robic jak praktycznie pod kazde utwór mam a jak nie to małe przeróbki i jest,tymbardziej od Camaro mam 90 % a chyba wiesz ile kosztują? a oprócz tego też ok.1500 pod konkretne utwory nie jakieś niewiadomo do czego i trzeba przerabiać,lepiej sie zająć muzyką niz grzebać tygodniami w klawiszu niekazdy ma czas.Tyrosa kupiłem ze względu na dostepnośc styli jak bym miał grzebac to bym został przy Audy-i która jest znacznie lepsza brzmieniowo oprócz Dp

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów