Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: budżetowe pianino

Awatar Paula
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

budżetowe pianino

Chciałam kupić sobie jakieś niedrogie pianino cyfrowe, dotychczas grałam na keyboardzie, ale chcę spróbować grać bardziej ambitniej. Widziałam, nowe o jakiejś dziwnej nazwie nawet za 1000 zł, ale to chyba nie jest za dobry pomysł by w takie nieznane iść

Awatar bartek.s
    Początkujący
    To dobrze, że chcesz podnosić swoje umiejętności, a pianino jest znacznie bardziej rozwojowe niż keyboard. Co do wyboru instrumentu, to niema co eksperymentować na sobie i pchać się w nieznane, bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Takie bez markowe wynalazki radzę omijać dalekim łukiem. Z markowych budżetowych, to masz yamahe p lub casio cdp, choć ja na Twoim miejscu szukał bym wśród serii privia. Nieraz można jakieś powystawowe trafić w dobrej cenie.

Awatar heyakk
    Początkujący
    Yamaha 141 lub 161 poszukaj na olx - 161 ma lepsze głośniki więc bardziej w tą stronę...

Awatar waker
    Nowicjusz
    Ważone klawiatury niestety z biegiem lat się mocno zużywają więc w zbyt leciwe nie ma co się angażować. Lepiej zrobić tak jak zasugerował bartek i poszukać wśród powystawowych. Mi się gdzieś takie powystawowe cdp-130 przewinęło za ok 1k.

Awatar wilku
    Początkujący
    a co byście polecili ze stage piano z funkcjami syntezatora, budżet max.4 tys.

Awatar waker
    Nowicjusz
    Z takim budżecikiem, to już możesz trochę przy-szaleć. Bardzo fajna klawiatura jest w serii privia, a model PX-5S jest lekki, mobilny i posiada możliwość tworzenia brzmień opartych o 6 warstw, co w tej półce cenowej często się nie zdarza.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów