Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Przesiadka z s750 na s770

Awatar Michios
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Przesiadka z s750 na s770

Witam , jako iż jest to mój pierwszy post pragnę się przywitać i przy okazji zadać nurtujące mnie pytanie.

Zaczynam grać po weselach i nie jestem pewien czy 750'tka wystraczy.W 770 podoba mi się vocalizer ,ekran lcd i możliowść odtwarzania mp3.
    Cena 750 używki ( jeśli chciałbym sprzedać ) to granica kwoty 3400/3500 a za 4100 jest nówka s770.

Warto dołożyć i kupić model wyżej czy spokojnie starczy mi to co mam . Kamere pogłosową mam w mixerze więc raczej "vocalizer" będzie używany tylko w domu do zabawy

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    ja działam na psr s700 i daje radę kolega Tomek grał jeszcze wesela do niedawna na psr 730 więc musisz sobie odpowiedzieć sam

Awatar cygmunt
    Człowiek od czarnej roboty
    Zlotów
    1
    Cytat Michios napisał/a: Zobacz posta
    Cena 750 używki (jeśli chciałbym sprzedać) to granica kwoty 3400/3500 a za 4100 jest nówka s770.

Wybacz, ale to że ostatnio pojawiło się kilka ofert S750 za 3500zł (a nawet szalone 3700) to wcale nie oznacza, że jest to cena którą KTOKOLWIEK zdecyduje się zapłacić.
    Te instrumenty wiszą już jakiś czas, i pewnie jeszcze dłuuuuugo powiszą na portalach aukcyjnych! Jeśli miałbym do S750 dołożyć 600zł i mieć następcę, chwili bym się nie zastanawiał... Ale nie ma tak dobrze. Aby dostać 3000zł za S750 trzeba mieć instr. w idealnym stanie, w pełnym komplecie, sporo gratisów + dużo szczęścia... Mam nadzieję, że wiesz że do S770 owszem podłączysz mikrofon, ale nałożysz tylko podstawowe efekty.

Myślę, że na S750 ograsz imprezę nie gorzej niż na następcy, bo bardziej liczy się kto stoi za sterem, a nie jakiego instrumentu używa!

Awatar Gwiazdoor
    Ja tu tylko sprzątam
    Cytat cygmunt napisał/a: Zobacz posta
    Myślę, że na S750 ograsz imprezę nie gorzej niż na następcy, bo bardziej liczy się kto stoi za sterem, a nie jakiego instrumentu używa!
    Dokładnie ! S750 niczego nie brakuje i dla przeciętnego człowieka różnica w brzmieniu tych instrumentów jest praktycznie żadna ! S750 to na prawdę świetny instrument w swojej klasie, jak ktoś ma trochę wyobraźni i samozaparcia to może na nim niezłe aranże czy brzmienia wykręcić, zaś S770 ma wiele fajnych ciekawych rozwiązań, które wcale nie ujmują klasy poprzedniemu modelowi więc jeśli chodzi o pieniądze to śmiało można brać S750 lecz nie za 3500zł bo to przesada, w takiej sytuacji na prawdę warto dopłacić do S770 lecz poniżej 3tys jest to instrument wart uwagi na chwile obecną !
    Yamaha S770, Yamaha YAS-32

Awatar Michios
    Początkujący
    Trochę koledzy mnie źle zrozumieliście ( nie którzy) , ja posiadam s750 i chciałbym ją sprzedać , ale myślę że jednak zostanę przy niej bo mam porobione aranże + style . W instrukcji nie znalazłem ale ktoś może będzie wiedział , jak usunąć ustawienia One Touch Settings ?

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Warto przeskoczyć, jeśli dopłata nie zaboli.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów