Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Yamaha PSR-S770 - co myślicie?

Awatar Wieniek
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Yamaha PSR-S770 - co myślicie?

Cześć wam. Chcę kupić sobie jakiś keyboard i zastanawiam się właśnie na co się zdecydować. Mam do wydania max 4500 zł. W oko wpadł mi np. ten https://anderski.pl/yamaha-psrs770 Trzeba przyznać, że jest to dość konkretny wydatek, dlatego prosiłbym Was o opinię o tym modelu

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    najgorsze jest to że w Lublinie w żadnym sklepie nie mieli tej klapy żeby można było sobie pograć na żywo a też myślę nad taką psrką

Awatar klawiszowiec996
    Początkujący
    Bardzo fajny klawisz na dzień dzisiejszy myślę że w tej cenie bezkonkurencyjny . Super brzemienia dsp . Do tego do pobrania paczka styli myślę że to godny wybór

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Kumpel się przymierzał, przesłuchiwał, ale zastanowiła go znacząca różnica na paczkach w brzmieniu, w porównaniu z S970.
    Piszą wszędzie, że tak samo gada, a dwóch kolegów stwierdziło nausznie, że jednak nie.
    Oczywiście w swojej cenie, trudno o coś lepszego, z nowych.
    Takie znam od wielu opinie.
    Sam nie testowałem.

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Cytat dcg napisał/a: Zobacz posta
    Kumpel się przymierzał, przesłuchiwał, ale zastanowiła go znacząca różnica na paczkach w brzmieniu, w porównaniu z S970.
    Piszą wszędzie, że tak samo gada, a dwóch kolegów stwierdziło nausznie, że jednak nie.
    Pamiętam jak swego czasu zamieniałem S900 na Tyrosa 2, niby też opinie chodziły, że brzmienie jest to samo - po podłączeniu do nagłośnienia różnica była jednak kolosalna.

Awatar zoltar
    Amator
    Cytat Maraas napisał/a: Zobacz posta
    Pamiętam jak swego czasu zamieniałem S900 na Tyrosa 2, niby też opinie chodziły, że brzmienie jest to samo - po podłączeniu do nagłośnienia różnica była jednak kolosalna.
    Kolosalnajakbys potem podłaczył soltona ms 100 albo ketrona sd-1 to bys wtedy zobaczył dopiero kolosalna różnice to jakby plastik porównywac z naturalnym brzmieniem czyms wyjatkowym.Ja mam Tyrosa 4 i powiem że solton ms 60 mam tez takiego w niektórych rytmach d.lepiej zabrzmi od 4 -ki a powiem ci ja umiem krecić gałami i moja 4 ka już niezle chodzi nieraz traca troche plastikiem ale to i tak nic w porównaniu jak przesiadłem się z Audya to sie za głowe złapałem.Kiedyś kumpel z 7 lat temu przywiózł S-910 i porównywałem na paczkach z ms 100 solton poprostu zmiótł yamaszke brzmieniem niebyło co porównywać

Awatar ralph91p
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Cytat zoltar napisał/a: Zobacz posta
    ms 100 solton poprostu zmiótł yamaszke brzmieniem niebyło co porównywać
    Szanuję poczciwego Soltona, tylko niestety on zabrzmi dobrze w kawałkach lat 90 i starszych. W dzisiejszych realiach oraz trendach niestety powoli ten klawisz staje się bezużyteczny i na pewno nie zjada duużo nowszej Yamahy brzmieniem pod każdym względem.

Wracając do tematu. Na codzień gram na T5, kiedyś grałem imprezę na s770 i nie odczułem brzmieniowo różnicy w fabrycznych stylach. Bezpośrednio jednego z drugim nie miałem okazji porównać, ale skoro nie rzuciła mi się w ucho różnica między T5, to między s970 tym bardziej jej nie odczujesz.
    Tyros 5, MONTAGE 6

www.aranze24.pl

Awatar zoltar
    Amator
    Cytat ralph91p napisał/a: Zobacz posta
    Szanuję poczciwego Soltona, tylko niestety on zabrzmi dobrze w kawałkach lat 90 i starszych. W dzisiejszych realiach oraz trendach niestety powoli ten klawisz staje się bezużyteczny i na pewno nie zjada duużo nowszej Yamahy brzmieniem pod każdym względem.

Wracając do tematu. Na codzień gram na T5, kiedyś grałem imprezę na s770 i nie odczułem brzmieniowo różnicy w fabrycznych stylach. Bezpośrednio jednego z drugim nie miałem okazji porównać, ale skoro nie rzuciła mi się w ucho różnica między T5, to między s970 tym bardziej jej nie odczujesz.
    Chodzi o to że jedzie plastikiem na nagłosnieniu,wiadomo że yamaha ma nowoczesne style itd.co z tego?porównaj sobie z sd-1 na nagłosnieniu to sie przekonasz jaka różnica jest ketron zabrzmi zawodowo a yamaszka zabawkowo ,mnie niechodzi o nowoczesność bo napewno to yamaha ma ale o bas stopę i sekcje na pakach tego niema i koniec,słychac plastik w brzmieniu,niema naturalności

Awatar ralph91p
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Zoltar, wiem jak brzmi Solton, bo miałem kiedyś do czynienia z MS100, później miałem SD1 i podzielam Twoje zdanie co do selektywności i naturalności Niemniej Yamaha przy odrobinie pracy nad nią potrafi się obronić Jeśli ktoś sobie wyrabia opinię jedynie po odpaleniu kilku fabrycznych stylów - faktycznie czasami może zniesmaczyć, no ale co zrobić.
    Tyros 5, MONTAGE 6

www.aranze24.pl

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Cytat zoltar napisał/a: Zobacz posta
    Kolosalnajakbys potem podłaczył soltona ms 100 albo ketrona sd-1 to bys wtedy zobaczył dopiero kolosalna różnice to jakby plastik porównywac z naturalnym brzmieniem czyms wyjatkowym.Ja mam Tyrosa 4 i powiem że solton ms 60 mam tez takiego w niektórych rytmach d.lepiej zabrzmi od 4 -ki a powiem ci ja umiem krecić gałami i moja 4 ka już niezle chodzi nieraz traca troche plastikiem ale to i tak nic w porównaniu jak przesiadłem się z Audya to sie za głowe złapałem.Kiedyś kumpel z 7 lat temu przywiózł S-910 i porównywałem na paczkach z ms 100 solton poprostu zmiótł yamaszke brzmieniem niebyło co porównywać
    Kolego Zoltar, uświadom nas wszystkich dlaczego nie pozbyłeś się jeszcze tego plastikowego Tyrosa?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów