Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Korg Oasys problem

Awatar k33
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Korg Oasys problem

Witam

Kilka dni temu zresetowalem swojego korga i przywrocilem mu fabryczne barwy ustawienia oraz pierwszy system

Os v1.2.3 z zamiarem zaktualizowania go do najnowszej wersji Os v1.3.3a

W tym celu zwrocilem sie z prosba do Megamusic w odnalezieniu brakujacej mi aktualizacji Os v 1.3 o ktora prosilem.

W odpowiedzi od Mega music otrzymalem informacje ze smialo i bez problemu moge na ten moj stary system wgrac

najnowszy czyli 1.3.3a lub 1.3.3 Niestety po wgraniu najnowszej aktualizacji zaczely sie problemy z barwami w sekcji

"PROGRAM"

Niektore dzwieki zaczely grac nierowno nieczysto i w innej tonacji . Nie pomogla fabryczna autoryzacja sciagnieta

ze strony Korg user ani tez kody do Lac -1 Mod -7 i Exs3 Po tym wszystkim zadzwonilem do serwisu ktory

poczatkowo byl zainteresowany moim problemem i udzieleniem mi pomocy . W tym celu poprosili mnie o adres e-mail

po to zeby krok po kroku wytlumaczyc mi co powinienem zrobic w tej sytuacji aby pozbyc sie tego problemu.

Niestety tego samego dnia otrzymalem od nich odpowiedz ze nie wiedza na jakim etapie jest moja aktualizacja i nie

beda w stanie mi pomoc poniewaz maja bardzo duzo pracy.

Mial ktos z was podobny problem?

Awatar Mustafa
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    4
    Witaj! Niestety tutaj z odpowiedzią na Twój problem będzie ciężko, bo niewiele osób miało styczność, nie mówiąc już o posiadaniu Oasysa. Proponuję z tym zapytaniem udać się na Facebooka i grupę klawiszową https://www.facebook.com/groups/polishkeyboardists/ lub poszukać innej specjalistycznej grupy użytkowników tego instrumentu.
    We live to play

Awatar k33
    Początkujący
    Dzieki "Mustafa" za zainteresowanie i porade .

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów