Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jaki to mikrofon??

Awatar saunter
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Jaki to mikrofon??

Witam, dostałem "w spadku" taki oto mikrofon, nie jestem specjalistą, wygląda na jakąś instrumentalną pojemnościówkę, niestety nie wiem jaki to jest dokładnie model. Przeszukałem google, szukałem też na forach i nic. Może ktoś z Was miał z "tym czymś" do czynienia? Prawdopodobnie jest to SHURE, raczej jakiś stary, ale jaki model, nie mam pojęcia, jest tylko ślad po naklejce, na której prawdopodobnie była nazwa modelu. Jest bardzo podobny do SHURE PG1 albo też SM94, ten ma jednak więcej "żeberek" na główce. Mikrofon nie ma włącznika, ale w środku ma przełącznik między "M" a "V", nigdy się z czymś takim w mikrofonie nie spotkałem, więc będę również wdzięczny za naprowadzenie
    Więc pytanie kluczowe, kto wie, jaki to model???
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Awatar x-deejay
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    2
    To na pewno pojemnościówka, raczej uniwersalna z opcją zasilania bateryjnego zamiast +48V z miksera. Podobny do PG81 od shure ale co to dokładnie bez oznaczeń ciężko stwierdzić. Raczej uniwersalny mikrofon instrumentalny.
    www.naw.com.pl; MetrumJazz; ShowProduction

Awatar saunter
    Początkujący
    Ok, widzę, że jednak rozpoznanie modelu nie jest proste, prawdopodobnie jest to jakiś rzadziej spotykany model... Zależało mi na ustaleniu, jaki to dokładnie model ponieważ mikrofon jest mi zupełnie niepotrzebny i chciałbym go sprzedać. Trudno jednak wystawić go choćby na allegro, nie znając nawet producenta. Podobne pojemnościówki instrumentalne (oczywiście porównuję tylko wygląd) osiągają całkiem ładne ceny (300-500zł). Mój jest w stanie niemal idealnym, jak myślicie ile może być wart? A może ktoś z Was jest zainteresowany kupnem?

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Zlotów
    15
    Jakiś bezmarkowy import niestety. Pojemnościówka podobna do Audiotechnica serii At ale niestety podobny. markowe znam wiec to żaden z nich.
    Już mi się odechciało.

www.zespolmuzyczny.com

Awatar saunter
    Początkujący
    No to jeszcze jedna próba, przyglądałem mu się ostatnio i zauważyłem jakiś znaczek na wewnętrznej stronie wejścia, wyglądają jak litery SCR w rombie... "No name" czy może jednak oznaczenie jakieś firmy?

IMG_5369.jpg

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów