Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Prośba o pomoc.

Awatar Ricos
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Prośba o pomoc.

Szanowni koledzy.Jestem weteranem (70 lat), nauczycielem muzyki,ktory zaufał zdawało się uczciwemu francuskiemu sprzedawcy,a który okazał się oszustem.Sprzedałem swój klawisz aby kupić lepszy i stało się.Straciłem i klawisz i pieniądze.Klawisze były przez 40 lat moja życiowa pasją której teraz nie jestem w stanie z oczywistych względów odbudować.Z całego serca bardzo proszę kolegów muzyków o zrozumienie mojej sytuacji i ewentualną pomoc.Tym którzy okażą dobrą wolę i chęć pomocy zapraszam na priv rsuchomski@wp.pl Za okazane pozytywne zainteresowanie BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ.

Awatar Mustafa
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    4
    Witamy kolegę! Proponuję napisać coś więcej nt problemu tutaj, bo nie znając okoliczności to "wróżenie z fusów". Dziś jest wiele nieuczciwości i naciągactwa na każdym kroku, a do transakcji zagranicznych trzeba podchodzić jeszcze bardziej ostrożnie.
    We live to play

Awatar Ricos
    Początkujący
    http://www.toutvendre.fr/p/Yamaha-Ty...mailAdsMessage

to własnie strona na której kupiłem instrument
    http://fastdelivery-eu.jimdo.com/ przesyłka miała nadejść 18 listopada

Awatar Ricos
    Początkujący
    http://fastdelivery-eu.jimdo.com potwierdzenie przesyłki i numer

Wyedytowane na prośbę autora
    Ostatnio edytowane przez Mustafa ; 11-12-2016 o 14:33

Awatar Andi
    Prawa ręka mafii
    Czesc !!
    Nie rozumiem czemu ludzie sa tak naiwni i wydaje im sie, ze cos kupia za DARMO.
    Przeciez normalny czlowiek zdaje sobie sprawe, ze jezeli cos kosztuje (plus minus 200 Euro) 2000 Euro to prawdopodobienstwo kupienia tego instrumentu za 1200 Euro jest zeeeerowa.
    Ale niestety dopoki beda tacy ludzie jak ty kolego Ricos beda oszusci i takie ogloszenia.
    Jedynie czym moge cie pocieszyc to to, ze nie jestes pierwszym i ostatnim, ktorego to spotyka lub spotka i to niezaleznie od tego z jakiego kraju sie pochodzi i zasobnosci portfela oszukanego.
    Na forum niemieckim o tym sie bebni od paru lat i zawsze znajdzie sie ofiara, ktora wierzy w cuda a potem sie zali na forum, ze go oszukano.
    Tak naprawde zal mi cie kolego i twojej naiwnosci ale pozostaje jeszcze pytanie: co Ty od nas oczekujesz.
    Mamy sie zlozyc i kupic ci taki instrument bo byles naiwny i cie oszukano, czy pomoc ci dlatego, ze nie masz co jesc bo wszystkie pieniadze jakie miales przeznczyles na zakup tego instrumentu.
    Pozdrowienia:
    Andi
    Istnieje tylko jeden jezyk na swiecie, ktory kazdy zrozumie. Jest nim muzyka.

Awatar Mustafa
    Zlotów
    4
    Cytat Ricos napisał/a: Zobacz posta
    Na tym potwierdzeniu ewidentnie widać że jest w drodze (In transit). Proponuję skontaktować się telefonicznie lub mailowo z firmą Fastdelivery i sprawę wyjaśnić, bo być może przesyłka utkwiła gdzieś w wyniku błędu (a błędy się zdarzają). Inna sprawa że tak jak napisał Andi cena jest podejrzanie niska. Więcej kosztuje chyba obecnie nawet Tyros 3, więc tu już powinno zapalić się "czerwone światełko". Od tego bym zaczął. Potem ewentualnie zgłosić sprawę na Policję. Jesteśmy w Uni więc oni mają swoje kontakty w krajach członkowskich. Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu.
    We live to play

Awatar HEINEKEN
    Zlotów
    6
    Taką stronę jak FASTDELIVERY zrobię za 1200EURO w 30 minut

Przecież firma nie istnieje, to strona powstała na potrzeby przekrętów

A poza tym jest dokładnie tak jak napisał Andi. 1200 za instrument o wartości 2000 - śmierdzi na kilometr. Wzorowa przewózka i raczej bez szans na pozytywny finał. Szukaj wiatru w polu.
    www.klawiszowe.pl - Centrum Instrumentów Klawiszowych

www.involight.pl - dystrybutor oświetlenia INVOLIGHT (ruchome głowy, pary led, wytwornice dymu, efekty led)

Awatar nijaki
    Amator
    Na stronie z ogłoszeniem podane francuskie miasto a potem na tej z wysyłką paczka wysłana z Grecji ?? - raczej lipa

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów