Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Audya76 - eksport sampli do pliku

Awatar rk_1980
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Audya76 - eksport sampli do pliku

Witam!
    Posiadam KorgPA900 oraz znajomego z Audya76. Chciałbym pozyskać jakieś sample perkusyjne, poprawiające brzmienie na moim Korgu.
    Czytałem, że koledzy importowali materiał z Ketrona (brak niestety modelu) i brzmiały lepiej od fabrycznych Korga.
    Z tego jednak co kojarzę, to Audya posiadała chyba sample wav a PA900 takich raczej nie obsługuje.
    Czy z Audya można wyeksportować jakieś sample do formatów np. ppf?

Czy może któryś z posiadaczy Audya dokonywał takich eksportów i mógłby się podzielić ze mną takim materiałem?

Dziękuję i pozdrawiam

Awatar zoltar
    Amator
    Najlepiej kup Audyę i tak sample tak samo niezabrzmią a kłopotu co niemiara ja mam porobione pliki ale z barwami zsamplowanymi z kronosa w plikach rbk czy cos takiego niepamietam już

Awatar zoltar
    Amator
    Cytat zoltar napisał/a: Zobacz posta
    Najlepiej kup Audyę i tak sample tak samo niezabrzmią a kłopotu co niemiara ja mam porobione pliki ale z barwami zsamplowanymi z kronosa w plikach rbk czy cos takiego niepamietam już
    Sorry a w sumie Sd1 bo nieróżni sie zbytnio od Audya oprócz bajerów w formie mp3 i innych jedynie barwowo lepsza od Sd1 a tak niema co przepłacać to prawie to samo brzmieniowo,natomiast Sd-5 gorszy brzmieniowo od Sd-1 zdecydowanie a tutaj doradzali mi że lepszy
    kupiłem i sie dowiedziałem najlepiej kupic korga lub Tyrosa 4-5 i sd-1 na 2 parapet lub odwrotnie i masz super sprzet

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów