Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Soundcraft ui16- warto???

Awatar duomax
    Nowicjusz
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Soundcraft ui16- warto???

Witam wszystkich. Rozważam bardzo poważnie zakup modelu ui16. Bogactwo możliwości, jakie daje ten mikser jest co najmniej duże. Dużo już na jego temat czytałem i prawie już jestem zdecydowany, ale... Podobnie jak niejeden obawiam się o obsługę tego urządzenia... Czy rzeczywiście sterowanie z poziomu tableta (czy też laptopa) sprawdza się w "ferworze walki" (jestem zaawansowanym użytkownikiem tabletów i komputerów). Wiadomo, że czasami trzeba coś błyskawicznie skorygować. Czy spotykacie się z jakimiś trudnościami? Czy urządzenie płata jakieś figle? Niegdyś były problemy z działaniem ui12 (przerwy w łączności i zawieszanie). Jak to wygląda w przypadku ui16? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.

Awatar Rolando
    Człowiek od czarnej roboty
    Zlotów
    1
    Kupiłem ui 16 chociaz nie byłem przekonany do macania po tablecie, wiadono gałami szybciej ale....po tygodniu stwierdziłem , że to jest to czego chciałem. Jak lubisz komputery, tablety to bedziesz zadowolony..Polecam.

Awatar duomax
    Nowicjusz
    Dzięki za odpowiedź, pomogła mi podjąć decyzję. Dokonałem zakupu. Szkoda, że więcej osób nie wypowiedziało się w temacie. Mam nadzieję, że dołączę do grona zadowolonych 😊

Awatar bravi
    Ja tu tylko sprzątam
    używam już jakiś czas i jestem baaardzo zadowolony,jednakże sugerowałbym zakup laptopa z dotykowym ekranem,dlatego ,że można podłączyć przez ethernet,na skrętkę...tak mam i zadnych zwiech.Po wiwi też można,ale czasami wywaliło,tzn zerwało,ponoć zewnetrzny ruter 5gz pomaga,ja nie próbowałem,jadę po kablu i jest baja...a obsługa super,można wiele potrzebnych gałek wyciągnąć na wierzch...na główny widok...brzmi naprawdę dobrze.

Awatar duomax
    Nowicjusz
    Powiedzcie jeszcze koledzy czy korzystacie z pokładowych efektów wokalnych miksera, czy raczej z zewnętrznych?

Awatar kozpaw
    Człowiek od czarnej roboty
    Z pokładowych. Przecież po to się kupuje mikser cyfrowy żeby nie stawiać dodatkowych peryferii

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zwiechy były niezależne od tego czy szło po kablu czy po wifi. Najnowsza aktualizacja ponoć usunęła problem. Ja natomiast cały czas korzystam z wersji starszej, która błędów nie miała

Awatar duomax
    Nowicjusz
    I zaczęło się... Wczoraj zabrałem się za rozkminianie soundcrafta ui16. Pierwsze wrażenie po podłączeniu - bajka 😊 Muzyka podana z keyboarda brzmi pięknie. Schody zaczęły się przy próbie wysterowania mikrofonu... Albo slychać go było cicho, bez żadnej dynamiki i jakości, albo po zwiększeniu czułości gainem w procesorze dynamiki na kanale mikrofonowym zestrasznymi szumami. Skończyły mi się pomysły. Jako, że niestety nie mam instrukcji (sprzedawca nie dołączył) robię wszystko na czuja.
    Pomoże ktoś?

Awatar duomax
    Nowicjusz
    Już sobie poradziłem.

Awatar cu-dens
    Nowicjusz
    Cytat duomax napisał/a: Zobacz posta
    Już sobie poradziłem.
    Można wiedzieć jak?

Tagi dla tego wątku