Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 23

Wtek: Jakie nagonienie aktywne na wesela (ok. 10-12 tys. z)

Awatar michal100196
    Nowicjusz
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    22-07-2011

Jakie nagonienie aktywne na wesela (ok. 10-12 tys. z)

Witam,

powoli rozgldam si na nagonieniem na wesela (skad klawisz i wokale).

Chciabym zestaw aktywny w granicach 10-12 tys. z. Znajd co sensownego w tym przedziale?

Mylaem nad zestawami: 2x EV EKX-12P + 1x EKX-15SP oraz 2x Turbosound iQ12 + 1x iQ15B. Sysza kto?

Moe macie jakie inne propozycje? Dziki z gry za pomoc.

Pozdrawiam.

Awatar top-music
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    20-01-2010
    Posuchaj jeszcze gdzie...
    2x RCF HD32A + SUB 705AS II
    lub grki RCF 732A

Awatar dancefloor
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    03-10-2010
    Rcf 32 HD + alto professional sub 15.

Wysane z mojego ALE-L21 przy uyciu Tapatalka

Awatar motif
    Pocztkujcy
    Doczy
    19-01-2010
    ja mam dokadnie taki zestaw EV : EKX-12P ( 2szt ) + EKX15SP ( 1 szt ) .Mj skad to 2x klawisze , gitara , sax , 4 wokale. Gram gwnie wesela . Zestaw ten posiadam od roku i jestem bardzo zadowolony - jeli chodzi o brzmienie i moc . Wg. mnie zestawy kolumny ktre s w podobnej pce brzmieniowej niewiele si od siebie rni - oczywicie kady ma inny gusty i jednemu podoba si bardziej ostrzejsze brzmienie, drugiemu cieplejsze . Ja testowaem rne zestawy rnych producentw ( wczajc polskich i zagranicznych , rwnie zestawy supkowe typu RCF EVOX 8 i 12 ) i mi najbardziej podeszed EV . Tyle e zrobiem co takiego : poyczyem kilka rnych zestaww od kolegw i ze sklepu , ustawiem to sobie na jednej salce , pogralimy z zespoem i wybralimy ten ktry nam najbardziej si spodoba . Oczywicie sa zestawy duo lepiej brzmice ( porwnywalimy te np. z EV ETX12P + ETX 15SP ) ale to ju inna pka cenowa .Uwaam e na chatury to w zupenoci wystarczajcy sprzt pod wzgldem brzmienia i mocy .

Awatar jacekskorpion
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    24-09-2013
    Dla mnie tez brzmienie EV najbardziej mi odpowiada, graem i sprawdzaem wiele zestaww ... padao na EV dla mnie najlepsze.
    Korg Pa3x 76, Pa50 HD, Electro Voice ETX-35P, ETX-18 SP, Cerwin Vega CVA 118, Monitory dB Flexsys FM 12, Soundcraft Ui16, A&H Wizard 16:2, DBX 166xl, Lexicon MX200, Monitory KRK RP8 ROKIT G3, Lexicon Omega, TC Helicon Harmony M, TC Helicon T1, Mackie 402 VLZ4, Mikrofony: Shure, Sennheiser, AKG, AUDIO TECHNICA AE6100,RODE NT2-A, SE Electronics RF-X, Cubase.

Awatar MarkO
    Amator
    Doczy
    08-12-2014
    michal100196 a dlaczego bierzesz pod uwag tylko "zachodni" sprzt a nie zainteresujesz si produktami krajowymi ktre to s przy tej samej jakoci znacznie tasze ? Zreszt nie tylko Ty.... czy zaley Ci na znaczku czy raczej na jakoci , niezawodnoci i przystpnej cenie? Odpowiedz sobie sam. Oczywiscie nie neguje tego sprzetu co podae i co koledzy polecaj ale myl e mona mie co taniej i nie gorzej aby nie powiedzie e lepiej.

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Doczy
    18-01-2010
    Nie widzisz, e kolega szuka nagonienia aktywnego?
    U naszych producentw jeszcze z tym krucho.

Awatar Silver Sound
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    05-10-2011
    Cytat dcg napisa/a: Zobacz posta
    Nie widzisz, e kolega szuka nagonienia aktywnego?
    U naszych producentw jeszcze z tym krucho.
    DCG jeste nieco w tyle z informacjami... Bayor-y zademonstrowali aktywna nadstawke, i obiecuja aktywny bas. Ja take zwiekszam ofert aktywnych paczek, choc to co oferuje juz wystarczyoby na skompletowanie kilku targetw sprzetu, od tego ktrego poszukuje autor, do duzo mocniejszego. Skoro jednak szuka "marki', niech tak bedzie, przeciez to jego pieniadze, i jego decyzja..
    jk
    25 lat dowiadczenia gwarancj profesjonalizmu w serwisowaniu. Naprawie kady wzmacniacz analogowy, kady gonik....

Awatar PawelMusic1989
    Lewa rka mafii
    Doczy
    08-03-2010
    Silver zgadza si sam mam Da46 Aktiv ale go szuka zestawu 2+1 za 12 tys. A tu mu raptem wystarczy na same grki ale jak najbardziej polecam Bayor-Audio Da46 Aktiv !

Wysane z mojego SM-G900F przy uyciu Tapatalka

Awatar Silver Sound
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    05-10-2011
    http://www.silversound.eu/index.php?...set&na=Midiset
    Za 12 tys, z moimi wzmacniaczami mocy, dam lepsze nadstawki, na neodymach b&c...
    Zestaw do posuchania u Taurusa...w odzi.
    25 lat dowiadczenia gwarancj profesjonalizmu w serwisowaniu. Naprawie kady wzmacniacz analogowy, kady gonik....

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •