Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Zdrowie w noc sylwestrową.

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Zdrowie w noc sylwestrową.

Jak czytam, słucham, to większość albo jechała już chora na Sylwestra, albo po nim zachorowała.
    Głównie to przeziębienia, początki grypy lub inne wirusy.
    Często koledzy/koleżanki opowiadali, że gardła odmawiały posłuszeństwa, co przekładało się bezpośrednio na wokale.
    Jak z tym było u Was?

Awatar Mustafa
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    4
    My oboje z żoną pojechaliśmy już z chorobą i na antybiotykach, ale pomimo trudności daliśmy radę przez te 9h.

Wyklikane z Huawei P8 Lite
    We live to play

Awatar dancefloor
    Ojciec Chrzestny Mafii
    U mnie w kapeli 1 osoba problemy z gardłem, a teraz u mnie nie jest najlepiej ale do soboty wiem że będzie dobrze. Dużo znajomych choruje, żona też, więc lepiej szybko zapobiegać...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Awatar Kaczan
    Ja tu tylko sprzątam
    U nas do dwóch dni przed imprezą katar i kaszel u jednej osoby z dwoch śpiewających udało się wykurowac na sam bal.

Chyba czas zacząć szczególnie zwracać uwagę na profilaktykę i zapobiegać niz leczyc :p

Awatar arche
    Ja tu tylko sprzątam
    u nas odpukać (na przyszłość też sylwek w zdrowiu i wielkiej ochocie. Jedyne co, to przed balem po włączeniu zaniemogły na chwilę głowy ruchome, ale po ponownym wyłączeniu i włączeniu oświetlenia, wszystko zadziałało ok. piona

Awatar czarek2502.81
    Prawa ręka mafii
    U nas przed sylwestrem wszystko OK, w trakcie atak jelitówki, po - początki grypki ... więc chyba trzeba się odkarzać

Awatar tatan74
    Człowiek od czarnej roboty
    Mnie przewiało przed świętami- masakra od ucha, poprzez szczękę, aż po gardziel. Rzutem na taśmę zażyłem antybiotyk złożony z 3 tabletek, w Sylwka już jak nowo narodzony. Moja pani jak do tej uchowała się nawet bez katarku.

Awatar PawelMusic1989
    Lewa ręka mafii
    Hah ja też byłem chory tydzień przed ale ja to non stop coś łapie (synek w przedszkolu) w sylwka w miarę byłem zdrowy (zostały zatoki) ale na poprawinach bo grałem wesele w Sylwka odezwała się moja ósemka i ledwo dociaglem do końca. Od poniedziałku sie z nią męczyłem i dostałem antybiotyk skierowanie na wyrwanie i ketanol niestety nie mogłem sobie pozwolić na wyrwanie bo jutro mam wesele a już mnie nastraszono ze po wyrwaniu ósemki strasznie napier..... ehhh. Dostałem antybiotyk bo wdalo się zapalenie okostnej i jakoś w miarę puścilo ale poprostu jestem załamany bo cały styczeń i luty grania i jak tu rwac?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    zapalenie okostnej - o żesz... uchowaj padre

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    Nam zamiast sylwestra trafiło się wesele 26-27.12 - wokalistka złapała zapalenie oskrzeli, więc byłą nie do życia, a drugi dzień wesela to się ledwo na nogach trzymała. A ja chyba złapałem coś po niej, bo zaraz po weselu ból gardła, potem przeszło, na Sylwestra ból mięśni - przeszło, a od dziś katar i kaszel - ale już z antybiotykiem. Na szczęście sobota wolna, więc mam czas się wykurować. Ponoć jakiś wirus krąży.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów