Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nagłośnienie Line6 - Opinie

Awatar candyman
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Nagłośnienie Line6 - Opinie

Hej !

Kombinuję coś z nagłośnieniem do całego 6 os składu. Aktualnie mam 2x RCF HD32A i jeden bas 8003, ale basik za duży i ciężki... Kusi mnie nagłośnienie firmy Line6, ale nie słyszałem za wiele opinii na ich temat. Może ktoś z forum je użytkuje bądź użytkował ?

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    ale to żeński skład że z 6 osób nie ma 2 do przeniesienia basiku?

Awatar Silver Sound
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Cytat candyman napisał/a: Zobacz posta
    Hej !

Kombinuję coś z nagłośnieniem do całego 6 os składu. Aktualnie mam 2x RCF HD32A i jeden bas 8003, ale basik za duży i ciężki... Kusi mnie nagłośnienie firmy Line6, ale nie słyszałem za wiele opinii na ich temat. Może ktoś z forum je użytkuje bądź użytkował ?
    Kolego, wystarczy przejżeć ich ofertę, aby wiedziec, że nie jest to firma producencka, a klasyczna HANDLOWA. Zate żeby nie wiem co tam pisali, fakt jest jeden , 99<95 towaru pochodzi z Chin. To że pochodzi z chin, nie jest automatycznie wykładnikiem, że to lipa, ale jesli sie kolego wgłębisz w temat, to zauwazysz, że chińczycy, zaczeli sie cenic, za wyroby o wyzszej jakości.
    Kupowanie na podstawie forumowych opinii, w szczególności tak mało znanje marki, może byc takim samym udanym zakupem, jak "hollywood", czy inne z allegro. Ja radze poszukac gdzie ktos w kraju tym handluje, i samemu posłuchac, najlepiej biorąc ze soba na porównanie jakis znany ogólnie wypust, lub taki który pasuje brzmieniem, ale przeraża cena....
    jk
    25 lat doświadczenia gwarancją profesjonalizmu w serwisowaniu. Naprawie każdy wzmacniacz analogowy, każdy głośnik....

Awatar candyman
    Po co mam dźwigać ? Nie czuję potrzeby, żeby o 4/6 rano latać z takim klockiem po schodach. Gram na weselach, a nie koncertach

Awatar candyman
    Nikt nie mówi, że kupię na podstawie opinii forumowiczów. Nie znaczy to też, że nie mogę się dowiedzieć co inni o tym sądzą.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów