Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Yamaha PSR S700 czy S710 ?

Awatar muzyka.kielce@wp.pl
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Witam. Nie szukam okazji. Szukam używanego instrumentu ale w bardzo dobrym stanie. Szukam już dłuższy czas ale niestety wszystko strasznie daleko ode mnie. Jak znalazłem blisko mnie (100 km), niby uczyła się dziewczynka w domu to znowu ten wyświetlacz uwalony. Myślałem że wymienię wyświetlacz i będzie super sprzęcik ale faktycznie ten wyświetlacz raczej nie popsuł się od stania w pokoju.

Tak naprawdę to mogę dołożyć do PSR S710 ale tych jest tylko chyba pięć, daleko i na 100% złachane po chałturach.

Napisałeś że masz na stanie 2 sztuki S700. Tylko naprawiasz czy również sprzedajesz? Może ty mi pomożesz?

Awatar HEINEKEN
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    6
    Bardzo proszę, link do sklepu

http://klawiszowe.pl/oferta/kategori...255-309-detail

Jak coś to zapraszam.

Kupując w sklepie powyżej 999 zł przesyłkę masz gratis, więc praktycznie każdy instrument wysyłamy za free...
    www.klawiszowe.pl - Centrum Instrumentów Klawiszowych

www.involight.pl - dystrybutor oświetlenia INVOLIGHT (ruchome głowy, pary led, wytwornice dymu, efekty led)

Awatar ralph91p
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Cytat cygmunt napisał/a: Zobacz posta
    Ale padł displey, czy jego podświetlenie (świetlówka)?
    O ile dobrze pamiętam, to padł cały display.

Cytat muzyka.kielce@wp.pl napisał/a: Zobacz posta
    Myślałem że wymienię wyświetlacz i będzie super sprzęcik ale faktycznie ten wyświetlacz raczej nie popsuł się od stania w pokoju.
    Akurat wyświetlacz mógł sam z siebie się zepsuć. W moim przypadku instrument na prawdę był zadbany i nigdy nie miał styczności z jakimiś niepożądanymi sytuacjami na imprezach, a wyświetlacz padł. Co innego w przypadku powybijanych przycisków czy klawiszy, ale czasami po prostu bywa złośliwość rzeczy martwych
    Tyros 5, MONTAGE 6

www.aranze24.pl

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    u mnie przez złe napięcie na sali weselnej walnął regulator napięcia w klawiszu, który spalił świetlówkę. W Lublinie na ulicy muzycznej, podświetlenie zostało wymienione na diodowe + nowy regulator napięcia. Cena za wszystko to 160zł. Z gwarancją.

Warto czasami te świetlówki wymienić jak już padną

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów