Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: KV2 Audio Ex 12

Awatar Silver Sound
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Cytat the_boss81 napisał/a: Zobacz posta
    Fanom dużych cyferek można dla ochłody przypomnieć, że ta KV2 ma na drivera „skromne” 50W.
    Także wyznacznikiem „dobrej” paczki niekoniecznie jest to, ile niby ma Wattów, szczególnie na driverze…
    Driver ma sredni wieksza efektywnośc ok 10 razy wieksza niż głosniki klasy midbas. Zatem spl max tych 50W, jest równowazne dla spl max 500W macy dla głosnika midbas. Wszystko się zgadza.
    Inne firmy podaja zakłamane moce, tu akurat bardzo uczciwie. Inne marki podaja moc STOPNIA MOCY, zapominając dopisac, że jest ona dla 4 omów, a driver ma 16 omów impedancji, 9 to juz powoduje, że głosnik może absorbowac TYLKO 1/4 podanej mocy), i że jeszcze o 3-6 dB jest tłumiony (osłabiany) sygnał wchodzący na ten stopień mocy (jesli zachodzi taka potrzeba...), co w sumie piowoduje, że efektywnie na głosnik "dociera" 30-50W...
    Moim zdaniem opisy tej marki sa bardzo jasne, nie zakłamane (KV2..oczywiście)
    25 lat doświadczenia gwarancją profesjonalizmu w serwisowaniu. Naprawie każdy wzmacniacz analogowy, każdy głośnik....

Awatar mariusz3511
    Amator
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Witam kolegów.Jeśli chodzi o Kv słyszałem ostatnio Ex 10. Tak się złożyło,że miałem porównanie z Fbt himaxx 40a i jak na moje ucho Kv zabrzmiało o wiele subtelniej. Wokal aż miło jak bym słuchał kolumny na analogu a nie cyfrze,bas wyraźny i miekki aż dziwne że taka 10 tka tak brzmi.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów