Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 71

Wtek: proba o wasz ocen sytuacji w zespole

Awatar abuk
    Pocztkujcy
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    11-08-2016

proba o wasz ocen sytuacji w zespole

Witajcie,

mam do Was, starych wyjadaczy sceny , ogromn prob o by moe zimny prysznic bo moe za duo dam i za duo bym chcia?

Graem na gitarze pierwszy sezon w jednym z zespow z mazowieckiego/lubelskiego. Teraz si szykuj drugi sezon. W sezonie okoo 25 gra. Na wesele dojedam okoo 100 km lecz pomimo tego raczej zawsze jestem na czas. eby by w peni uczciwym przyznam si, e trzy razy si zdarzyo, e nie zdyem zaadowa sprztu, jednak staraem si to nadrobi przy rozadunku tzn staraem si nosi wicej i ciej. Byo to jednak na pocztku gra kiedy jeszcze nie miaem dobrze opracowanej trasy.

Na scenie musiao min troch czasu zanim opanowaem trem i pokazywaem peny wachlarz swoich umiejtnoci w jakich utworach typowo rockowych lub w zwyczajnych improwizacjach. Gram kup czasu (15 lat) wic co tam potrafi i z gowy i spod palca jednake czuj troch niedoceniony w zespole. Z tego co zauwayem ilekro kto si przysiada do zespou i zaczyna gada o pienidzach za ile bymy zagrali itd, wszyscy cznie z menago zaczynaj nabiera wody w usta, a ja musz udawa, e nie sysz o czym jest rozmowa. Mwic krtko czuj si kiwany. Domylam si, e to dlatego, e jestem najmodszy (niedugo 30), no i pierwszy sezon i brak dowiadczenia jednake wydaj mi si, e do szybko si odnalazem w graniu na scenie i myl, e zespoowi i ludziom na weselu podoba si moje gra. Jestem nawet tego pewny. Jeli chciabym odej to musiabym ju da zna, eby chopakw nie zostawia na lodzie a z drugiej strony nie czuj, eby kto ze mn si w ten sposb liczy i zaproponowa po sezonie podwyk jak to jest w innych zespoach (wiem od innych kolegw gitarzystw). Moi kumple szarpidruty w innych zespoach zarabiaj po 900 z za wesele, ja zarabiam 600. Z dojazdami.

Przepraszam za cian tekstu ale czuj si fatalnie piszc to wszystko i nawet powiedziabym nielojalnie wobec nich. Dlatego bardzo prosz was o opinie, moe i zimny prysznic? jeli tak, miao, sprowadcie mnie na ziemie. Pki co, myl, e zarabiam mniej, ni wokalistka ktra dojeda na samo wesele i poow przesiaduj z nosem w telefonie, no ale ona jest z rodziny jednego z czonkw

Awatar dancefloor
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    03-10-2010
    Jesli zagadasz sie na takie warunki, to znaczy ze Ci odpowiadaj
    600 za wesele, masz na mysli z poprawinami ?
    Czy 1 dniowe ?
    Robisz cos na scenie poza graniem?
    Czy jeszcze spiewasz, bo to wane.

Awatar Silver Sound
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    05-10-2011
    Cytat dancefloor napisa/a: Zobacz posta
    Jesli zagadasz sie na takie warunki, to znaczy ze Ci odpowiadaj
    600 za wesele, masz na mysli z poprawinami ?
    Czy 1 dniowe ?
    Robisz cos na scenie poza graniem?
    Czy jeszcze spiewasz, bo to wane.
    I jeszcze jedno wazne pytanie...Jaki jest Twj udzia w sprzecie nagosnieniowym.Jesli Twj wkad ogranicza sie do Twego instrumentu, dla kapelki, to sorki, nie licz na wiecej...
    jk
    25 lat dowiadczenia gwarancj profesjonalizmu w serwisowaniu. Naprawie kady wzmacniacz analogowy, kady gonik....

Awatar dancefloor
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    03-10-2010
    Temat rzeka. Co zespol to troszke inne obyczaje☺

Wysane z mojego ALE-L21 przy uyciu Tapatalka

Awatar czarek2502.81
    Prawa rka mafii
    Doczy
    28-01-2010
    Jestem z lubelskiego. Cay sprzt nagonieniowy jest mj, wiateka te, + transport. Na paliwo zrzucamy si z grania, bd czasami dorzucaj PM. Czonkowie zespou swoje maj to na czym pracuj. Zarabiaj podobnie do ciebie. NIe wiem ile faktycznie bierzecie za wystp, ale wydaje mi si ze nie jest a tak le z twoja stawk

Awatar szupek
    Ja tu tylko sprztam
    Doczy
    21-10-2016
    Jeeli nie prowadzisz wesela, nie spiewasz, nie masz udziau w sprzcie zespou(bo pewnie piecyk do gitary masz swj ) Twj wkad to tylko gra na gotarze to s dobre pienidze, nawet bardzo, biorc pod uwage, ze dopiero zaczynasz gra. Najlepszym rozwizaniem jest pogranie troche u kogo a nastpnie kupienie wasnego sprztu i prowadzenie wesela samemu, wtedy czowiek widzi za co bierze te pienidze.
    Take 600z plus ewentualnie flaszka z wesela to dobry ukad :d

Pozdro

Awatar LOOcek
    Capo di tutti ...
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    20
    W dupach si tej modziey poprzewracao!!!
    "Wesele bez bjki to nie wesele!" powiedzia pan mody i jeb** teciow w ryj

Awatar ARTUR_K
    Amator
    Doczy
    06-10-2016
    Cytat LOOcek napisa/a: Zobacz posta
    W dupach si tej modziey poprzewracao!!!
    ha...ha...monitor oparskany
    Ja za 6 stw, to bym tej swojej dupy z fotela nie podnis...a do modziey nie nale

Awatar LOOcek
    Capo di tutti ...
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    20
    Ty to co innego, jeste husky...
    "Wesele bez bjki to nie wesele!" powiedzia pan mody i jeb** teciow w ryj

Awatar ARTUR_K
    Amator
    Doczy
    06-10-2016
    taaaa...dokadnie... niczym Joe Cocker w tygodniu, a po imprezie jak A.Michnik
    .. a no wanie.... skd wiesz,e husky

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •