Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 33

Wtek: Aplauz - Andrzej Wnk - Dzikuj

Awatar Manieksp
    Lewa rka mafii
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    29-05-2010
    Zlotw
    1
    I si znowu zbulwersowaem!! Peen szacunek dla Andrzeja i dla jego dziaalnoci!!! Jeli komu nie podoba si idea zlotw w Rzgowie to po co grzeje miejsce na tym forum?
    Andrzej zrobie kawa dobrej roboty, przez wiele lat... to si ceni.
    Wdk mona pic tylko w dwch przypadkach - gdy jest zakska, lub gdy jej nie ma....

Awatar rjokiel
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2014
    Andrzej wielki szacunek - na forum jestem raczej obserwatorem, na zlotach byem 4 razy i zawsze odczucia s bardzo pozytywne. Dzikuj i pozdrawiam Romek

Awatar czesiek
    Czowiek omiornicy
    Doczy
    15-01-2010
    Cytat taky napisa/a: Zobacz posta
    Rce precz od Andrzeja Aplauza. Powstao zielone forum na ktre przez kilka lat mogem zaglda i pieprzy ile wlezie. Nie angaowaem si fizycznie bo nie miaem jak. Ludzie tu dziaajcy to klasa sama w sobie pod kadym wzgldem. Na miesic przed Rzgowem dostaem od Andrzeja ekstra ofert by na zlocie by. Troch nie chciaem, troch nie mogem ale mimo wszystko dzikuj. Zielone to dla mnie numer jeden wrd internetowych portali spoecznociowych. Nie wiem czy kto jeszcze tu jest z pn.wsch. wic dzikuj w imieniu wasnym Andrzejowi Aplauzowi za to co dla nas zrobi. Romek Kaufman.
    Panie Romku.Osobiscie nie mam nic przeciwko zlotom.Moze dlatego ze zyje w kraju gdzie jak ktos poszuka w necie to bez tego moze pomacac najnowsze wynalazki samograjuw i pobawic sie nimi na sluchawkach lub glosnikach. Mowilem o wspolnych ogniskach bo uwazam , ze takie spotkania moga wiecej polaczyc ludzi.Sam pan Andrzej stwierdzil ze zloty w duzej czesci przejely kontrole nad tym co sie tam dzieje dystrybutorzy samograjow, swiatelek , dymow itd i przybralo to forme komercyjna.Ja cztery razy do roku mam zaproszenia z duzego sklepu muzycznego , gdzie prezentowane sa najnowsze wynalazki ale co to ma wspolnego z muzyka?Jak chce wygenerowac jakis podklad to mam do tego komputer ale ostatnio to mnie coraz mniej interesuje bo to gra maszyna ktora ktos zaprogramowal a nie ja czyli zywy czlowiek.
    Spotkania miedzyludzkie sa wazne i to nie podlega zadnym pytaniom. Jezeli wspomnialem o WOSP to ma jakis sens bo to daje konkretne korzysci.
    I prosze nie wsiadajcie na mnie jako wiechrzyciela bo staram sie byc postronny tylo troche mysle. Wiem , ze przezylem nie jeden ban i tu tez przezyje bo kazda piaskpwnica w internecie jest w jakims celu .
    Chwala Panu Andrzejowi , ze potrafil zgromaczic w jednym miejscu tylu ludzi , ktorzy mogli sie spotkac na zywo ale zadajcie sobie pytanie kto na tym korzysta?

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    15
    Czesiu
    Nie do koca.

Jak nie poznasz moliwoci wykorzystania sprztu to go nie kupisz.

A korzystaj dwie strony . Sprzedajcy bo maj klientw i potencjalni klienci ktrzy nawet w Australii nie maj sklepu w ktrym bdzie 90% tego co jest na wiatowym rynku instrumentw by mc to porwna, a w Rzgowie byo. Integracja przy stole , wspne piewy i granie w pokojach czy na scenie wrd kolegw, przyjaci...Bezcenne. To ma si wanie do muzyki.
    Ju mi si odechciao.

www.zespolmuzyczny.com

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    15
    Dzikuj za mie sowa kademu i wierz ze bedzie jeszcze lepiej , wszak nowe siy wkraczaj , a pewnie za nimi nowe pomysy etc
    Ju mi si odechciao.

www.zespolmuzyczny.com

Awatar midilukas
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    3
    Dziki Andrzeju za konkretn robot!
    Czy to w Kargowej, czy w Rzgowie... zawsze profesjonalnie, z sercem i pasj. Wszystko dopite na ostatni guzik. Gratuluj rozwoju firmy, pasji i wszystkiego czym si zajmujesz, w tym wszystkim musi by tez czas dla rodziny, ktra jest najwaniejsza.
    Chopacy maj wysoko postawion poprzeczk, ale jak ich znam.. dadz rad!
    Do zobaczenia na kolejnych zlotach!
    Pozdrawiam z Niderlandw
    Zesp muzyczny Six Band - muzyka skrojona na miar! http://www.sixband.pl

Potrzebny sprzt nagonieniowy, moe dodatkowe wiata, wytwornice? Zapraszam do mojej wypoyczalni:
    http://www.sprzetimprezowy.pl

Awatar Exodus
    Prawa rka mafii
    Doczy
    20-10-2012
    Zlotw
    4
    Po prostu - Dziki. Dziki twojej pasji i cikiej pracy nad caoci kady kto chcia mg poczu rodzinn atmosfer w kadym kracu polski a tego nie dostanie w adnym sklepie.

Awatar ryszard
    Pocztkujcy
    Doczy
    14-11-2011
    Pewnie "jaki czas" si skoczy bardzo dzikuj Andrzejowi , byo mio.
    Jestem na Forum wic musz spyta oglnie do czego zmierza "disco-polo" ci artyci przepraszam gwiazdy, gdzie jest tu prawdziwa muzyka,kaszana goni kaszan.
    Cholera obraziem staropolsk kaszank z mojego dziecistwa.
    rysiek

Awatar orcio
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    31-03-2010
    Cytat czesiek napisa/a: Zobacz posta
    Teraz czas na WOSP bo to ma sens. Panie Andrzeju ja wiem , ze kazdy chce pomacac i posluchac najnowszych samograjow , popatrzec na najnowsze swiatelka ,powachac najnowszych dymow ale co to ma wspolnego z praedziwa muzyka. Mysle ,, ze dobrze ze dales sobie z tym spokoj.Chlopaki i nieco dziewczyn sie zjedzie , poplumkaja sobie , potem wypija wodke , pogadaja sobie , moze lepiej zorganizowac jakies ognisko gdzie ludzie razem sobie pograja i spedza dobry czas zamiast nabijac kase producentom ?
    No c , co w tej wypowiedzi jest troch tsknoty do normalnego muzykowania. Andrzej , ogromne dziki za niesamowity wkad, trud organizacyjny i "pomysa" , naprawd ogromy szacun. Co do wypowiedzi Czeka, nie jestem staym bywalcem zlotw chocia zaliczyem Kargow i Rzgw, kilka razy, ale tym razem Muzyczne Forum faktycznie zmienio si w Klawiszowe forum z drobnymi elementami wiate, midi i mp3. Pamitam zloty na ktrych osoby, ktre oprcz korzystania z mp3 potrafili zapa za wioso, usi za perk, zapa za mikrofon, tworzyli fajn , rodzinn, muzyczn, ciep atmosfer. Ludzie si integrowali, poznawali w ten sposb ( prawda Tomek, Grzesiek i wielu innych wspaniaych, ktrych nie sposb wymieni, ale pozdrawiam) wymieniali dowiadczenia, wizytwki, kontakty, kurcze , to nie by zjazd Forum Muzycznego tylko Zlot Muzycznej Rodziny z caej Polski, tak to odczuwaem, a teraz ... no c jak to napisa Czesiek, przyjechali, poplumkali ... i jak w cytacie. Mylaem, e Sawek osowski z Tomkiem zostan, zainicjuj jaki wsplny jamm ... i nic , zagrali, zebrali si i wyjechali, ot i po muzykowaniu, jeno gorzaka si ostaa i to nie za ostro, bo trza byo wraca i jak zauwayem w cisych podgrupach, wasnym otoczeniu. Szkoda. Myl jednak, e jak formua si zmieni, to znowu zaczn przyjeda Ci, ktrzy nie koniecznie uwaaj klawisze za krlow wesel i imprez, chocia z pewnoci s bardzo wane.

Awatar skubiszek
    Czowiek z brany...
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    9
    orcio jednakowo zamysem byo wanie zaprezentowanie klawiszy i o to byy kiedy pretensje - zlot mionikw instrumentw.... klawiszy 15 a reszta wiato dwik itp. Co do wsplnego muzykowania, zamys by aby zrobi jam, jednak my jako organizatorzy, wierz mi mielimy taki meksyk i zmczenie materiau, e ju za to nie odpowiadalimy. Integracja bya w pokojach ale nie mielimy wpywu na to, eby przenieli si na d. Poza tym Kombi przywiozo na prawd sporo gratw i samego rozkadania i skadania byo full std te nie byo za bardzo miejsca na wsplny jam.
    MST - Moderator Specjalnej Troski

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •