Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 33

Wtek: Aplauz - Andrzej Wnk - Dzikuj

Awatar aplauz
    Capo di tutti ...
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    15

Exclamation Aplauz - Andrzej Wnk - Dzikuj

Witam Panie i Panowie. Kilka sw ode mnie.

To 10-ty a jednoczenie ostatni zlot organizowany przeze mnie w Rzgowie. W zeszym roku zakoczyem Warsztaty w Kargowej, zakoczyem 21 lat grania na imprezach a w niedziel zakoczyem moje organizowanie zlotu w Rzgowie. Niestety , si co raz mniej, firma co raz bardziej si rozrasta , dzieci, rodzina wiec czas byo podj tak a nie inn decyzj . Imprez przejmuj modsi dziaajcy w Stowarzyszeniu Muzyczne Forum , od lat obecni na imprezach wiec wiedz co i jak . Take ju niebawem pierwsze info pewnie pjdzie.

Na jedn tylko spraw uwaajcie. Jedynym oryginalnym zlotem w Rzgowie od lat jest Stowarzyszenie Muzyczne Forum. Pisz o tym, bo dne czerpania korzyci firmy komercyjne chciay przej po cichu, za plecami Nasz zlot . Doszo do tego e w tym samym terminie i lokalu podpisali umow na wynajem i chcieli zastrzec sobie jedyne prawo do organizacji tego zlotu. Pisz NASZ bowiem wietnie od lat wspgraj fora zaprzyjanionych kolegw dyskutujcych o brany klawiszowej, chaturniczej na www.muzyczneforum.pl z fachowym forum tematycznym jakim jest tutejsze www.instrumentyklawiszowe.com . To ludzie tworz imprez wraz z programem oferowanym a nie na odwrt. Oczywicie, jedno z drugim musi gra ale jeli kto prbuje robi na tym kas to rozpadnie si tak samo jak wiele imprez w Polsce ,a odbudowa , wierzcie mi bdzie ciko. Na szczci mamy zbyt uznan mark by pozwoli na zepsucie sobie wielu dobrych stosunkw i koniec zlotu. Dlatego dziaamy dalej.

Oczywicie , zawsze s mniejsze lub wiksze wpadki, ale przy takiej imprezie nie wszystko uda si przewidzie. Trudniejsze jest to tym bardziej e od lat prowadz spor firm zatrudniajc kilkunastu pracownikw i musz tego pilnowa. Przy pomocy i wsparciu innych kolegw z MF od lat udao si to robi totalnie spoecznie przez co koszty byy wzgldne a dla uczestnikw gwarantoway dobry poziom prezentacji, wietne jedzenie dla uczestnikw i wykadowcw ktrzy nie pac za to e s obecni na imprezie ale w zamian funduj pikne nagrody czego wielu z Was dowiadczyo.

Co do niedocigni dotyczcych nagonienia . Niestety nie mamy na to wpywu . Bo chocia postawilimy swoje nagonienie ( ktre byo z nami od pocztku) RCF ART 322 + 4PRO8001 ktre dziaao podczas moich zapowiedzi , wikszo wybraa swoje, uznajc ze bdzie lepsze. Czy tak byo, Wy sami ocenicie. Moje zapowiedzi syszane byy bezproblemowo i gwarantowaem to wszystkim wystawc e bdzie tak samo jednak wybrali swoje, do czego oczywicie mieli prawo.

X Zlot mia by wyjtkowy, jak to jubileuszowy, i myl e by pod wieloma wzgldami.

1) Ramy czasowe byy chyba odpowiednie
    2) Miecilimy sie w czasie
    3) Jak na jubileuszowy zlot byo ogrom instrumentw i chyba niewiele brakowao.
    4) Koncepcja z jedzeniem w drugiej czci chyba si sprawdzia
    5) Temat wiate cenowo dostpnych dla zespow chyba te si sprawdzi
    5) Koncert Sawka osowskiego z Tomkiem myl ze trafiony
    6) Poza kilkoma incydentami wszystko przebiego sprawnie z czego naprawd jestem dumny i za co Wam wszystkim dzikuj.

Pamitajcie o tym e nie jest to dziaalno zarobkowa, ludzie pracuj spoecznie i kady moe mie sabszy dzie lub co nieoczekiwanego wyskoczy. Ale myl i pki bdziemy dba wzajemnie o atmosfer imprezy bdzie dziaao jeszcze wiele lat czego Wam i sobie ycz, bo szkoda by byo tylu stara . Pewnie sam pojawi si na imprezie z on ktra od samego pocztku mnie wspieraa w dziaaniu (jeli czas pozwoli) , przyjad zobaczy znajome gby" a wtedy uwaga.... bo bd mg sobie wypi podczas imprezy

Raz jeszcze dzikuj za pomoc chopakom z MF za nieocenion pomoc w realizacji wszystkich moich muzycznych zada !!! Bez Was nie dabym rady.
    Ju mi si odechciao.

www.zespolmuzyczny.com

Awatar czesiek
    Czowiek omiornicy
    Doczy
    15-01-2010
    Teraz czas na WOSP bo to ma sens. Panie Andrzeju ja wiem , ze kazdy chce pomacac i posluchac najnowszych samograjow , popatrzec na najnowsze swiatelka ,powachac najnowszych dymow ale co to ma wspolnego z praedziwa muzyka. Mysle ,, ze dobrze ze dales sobie z tym spokoj.Chlopaki i nieco dziewczyn sie zjedzie , poplumkaja sobie , potem wypija wodke , pogadaja sobie , moze lepiej zorganizowac jakies ognisko gdzie ludzie razem sobie pograja i spedza dobry czas zamiast nabijac kase producentom ?

Awatar M a x i m
    Czowiek od czarnej roboty
    Doczy
    19-01-2010
    Zlotw
    1
    Q2!
    A ten znowu swoje!!!

Awatar pgbolo
    Prawa rka mafii
    Doczy
    17-01-2010
    Zlotw
    1
    Powodzenia Andrzeju w drugiej brany. Jak Cie znam to na pewno ci si uda. wiat jest may na pewno si bdziemy spotyka. Dziki
    U mnie sowo waniejsze od pinidzy....

Awatar HEINEKEN
    Polubiona / Polubiony mafii
    Doczy
    14-01-2010
    Zlotw
    6
    Ojtam, powiedzia e za rok do Rzgowa przyjedzie

Tylko e ju bez parcia na mikrofon

INSTRUMENTY NOWE i UYWANE z GWARANCJ

Stary instrument w rozliczeniu, raty.

Awatar Mustafa
    Czowiek omiornicy
    Doczy
    05-02-2010
    Zlotw
    6
    Andrzeju!

Awatar czesiek
    Czowiek omiornicy
    Doczy
    15-01-2010
    Panie "cygmund" bo tak sie tu nazwales, nie lubie ludzi ktorzy w roznych piaskownicach maja rozne nicki.
    dziekuje za bana na IK , dzieki temu wiem kto jest moim przyjacielem a kto tylko szuka poklasku.

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    18-01-2010
    Zlotw
    5
    Cytat czesiek napisa/a: Zobacz posta
    Teraz czas na WOSP bo to ma sens. Panie Andrzeju ja wiem , ze kazdy chce pomacac i posluchac najnowszych samograjow , popatrzec na najnowsze swiatelka ,powachac najnowszych dymow ale co to ma wspolnego z praedziwa muzyka. Mysle ,, ze dobrze ze dales sobie z tym spokoj.Chlopaki i nieco dziewczyn sie zjedzie , poplumkaja sobie , potem wypija wodke , pogadaja sobie , moze lepiej zorganizowac jakies ognisko gdzie ludzie razem sobie pograja i spedza dobry czas zamiast nabijac kase producentom ?
    Nie rozumiesz idei, bo taki zlot nie jest adresowany do Ciebie, a do ludzi, ktrzy zajmuj si muzyk na co dzie i raz do roku chc odwiedzi branow imprez i zerkn co dzieje si nowego jeeli chodzi o trendy w produkowanym sprzcie i instrumentach.
    Przy okazji te warto pogada z kolegami i wymieni wzajemne dowiadczenia dotyczce zmieniajcego si rynku muzycznego.
    Ja mam wsplne granie muzyki codziennie w rnych konfiguracjach - komercyjnych i niekomercyjnych. W Rzgowie tego nie potrzebuj, tym bardziej, e impreza skupia 200 osb. Jak w takim zestawie osobowym muzykowa?
    Poza tym, jak powszechnie wiadomo, jakie wsplne muzykowanie podczas czci nieoficjalnej jest zawsze, ale ju w nieco mniejszym gronie, w czasie tak jak napisaem - nieoficjalnym.

Idea imprezy powstaa spontanicznie wrd grupki ludzi z forum, ktrzy chcieli porwna swj wasny sprzt i powikszy swoj wiedz na temat instrumentw/nagonienia. Nie dlatego, e jestemy dni komercji, ale dlatego e muzyka to nasza pasja. Jeeli bymy si tym nie pasjonowali, to nas by to wszystko nie obchodzio w sensie rozwijania, ulepszania, tylko graoby si 20 lat tak samo i to samo, patrzc tylko na to, eby kasa leciaa. My jednak powicamy ten weekend przed Wielkanoc, mimo, e weekendy w sensie rodzinnym s dla nas na wag zota, poniewa jak wiadomo my pracujemy rwnie w weekendy. Jedni jed na ryby, a ja na zlot do Rzgowa, to jest mniej wicej co takiego czesiek, prosz zrozum to. Mj sprzt te przywoziem na pierwsze zloty i nie auj tego, ale ciesz si jednoczenie, e dziki temu, e organizatorzy chcieli co roku lepiej, teraz ju nie trzeba przywozi swojego bo s wystawcy. Chocia jeden telefon Andrzeja, Przemka, Marcina, Michaa, Piotrka i to co mam w domu bym przywiz to porwnania/testu.

Co do ostatniej soboty - ogromny szacun dla organizatorw. Przeszli samych siebie. Dla mnie to byo jak spenienie marze. Wszystko trafione w dziesitk. Dzikuj Wam.
    Jeeli chodzi o tego pana, ktry prbowa si podszy po t imprez, to wedug mnie publicznie powinno si poda kto to taki. Przecie trzeba mu podzikowa za to, e tak chcia si o nas wszystkich zatroszczy.
    Ketron Audya, Akordeon Scandalli, Beyerdynamic Opus 81, NAW VMS 1512, EV ETX 10P, EV ZX1A, Proel ST2500

Awatar taky
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    21-01-2010
    Rce precz od Andrzeja Aplauza. Powstao zielone forum na ktre przez kilka lat mogem zaglda i pieprzy ile wlezie. Nie angaowaem si fizycznie bo nie miaem jak. Ludzie tu dziaajcy to klasa sama w sobie pod kadym wzgldem. Na miesic przed Rzgowem dostaem od Andrzeja ekstra ofert by na zlocie by. Troch nie chciaem, troch nie mogem ale mimo wszystko dzikuj. Zielone to dla mnie numer jeden wrd internetowych portali spoecznociowych. Nie wiem czy kto jeszcze tu jest z pn.wsch. wic dzikuj w imieniu wasnym Andrzejowi Aplauzowi za to co dla nas zrobi. Romek Kaufman.

Awatar czarek2502.81
    Prawa rka mafii
    Doczy
    28-01-2010
    Dzikuje. Akurat co do iloci zlotw to jestem raczkujcy (3) ale wielki szacunek dla organizatorw i dzikuje e mogem i mog w tym uczestniczyc.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •