Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 2 pary młode na jednym weselu.

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Kiedyś śluby w kościele brało kilka par naraz, czego byłem naocznym świadkiem.

Awatar HEINEKEN
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    6
    Ja też raz miałem takie wesele.
    Pierwsza para z Polski, druga Polka i Szkot w wieku <50. Nie wiem na jakiej zasadzie zbadali się i zrobili wspólnie bo ich goście nie znali się. Nie mniej jednak job jak każdy inny, wiec nie kasowałem ekstra.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Stary instrument w rozliczeniu, raty, leasing.

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    A mieliście taka sytuację, że dwie sale konsumpcyjne, dwa wesela, jedna sala do tańca, dla obu?

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Nie, natomiast kilka razy się zdarzało że grająć w restauracji gdzie były 2 piętra i na obu wesela goście chodzili się bawić tam gdzie im muzyka pasowała. Raz przyszli nawet młodzi jakoś nad ranem i były wspólne tańce i popijawa 😀

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Awatar Manieksp
    Lewa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Ja miałem taką sytuację że grałem bal dla koła łowieckiego, a na sali obok ktoś robił sobie bardzo uroczyste urodziny. Sytuacja była niejasna na początku bo Ci z urodzin przychodzili ciągle po cos a moja odpowiedź była taka że ją gram bal dla myśliwych. W końcu przyszli do mnie z organizatorem balu i okazało się że podzielili się kosztami za moimi plecami i tak nieświadomie grałem dwie imprezy.
    Wódkę można pic tylko w dwóch przypadkach - gdy jest zakąska, lub gdy jej nie ma....

Awatar Avillo
    Nowicjusz
    U mnie zdarzyło się grać firmówkę pewnej sieci spożywczej typowo pod kobiety - ok 30 uczestniczek, a na drugiej sali obok (w tym samym budynku), ok 30 chłopa myśliwych miało popijawę. Jak się domyślacie szybko postanowili się zintegrować. Panowie sprytnie to zrobili, jak już się zmiękczyli (wiadomo panie w tym czasie również nie wylewały za kołnierz). Jeden z nich wpadł na salę na zwiady pogadać ze mną i zorientować w temacie co to za impreza, wrócił do swoich, a za niedługo wparowali na salę wężykiem w tym jako prowadzący był szef koła łowieckiego ubrany w prawdziwą niedźwiedzią skórę. Zrobili tak 2 kółeczka wokół bawiących się pań, piski show jako reakcja i tak oto z 30 uczestników zrobiło się nagle 30 par Dalsza zabawa była fest.

Awatar rocky
    Początkujący
    Ciekawe... gdyby nie to, ze żelazny repertuar weselny wykrystalizował sie jakis czas temu i wiadomo jaki jest to mogloby byc ciezko zrównowazyć... ale dzisiaj wszyscy bawia sie do ,,oczy zielone"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów