Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Cykliczne problemy z zamieszczaniem odpowiedzi w wątkach-tematach

Awatar NIKSE
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Cykliczne problemy z zamieszczaniem odpowiedzi w wątkach-tematach

Witam administratora sieci i jak w temacie: Cykliczne problemy z zamieszczaniem odpowiedzi w wątkach-tematach
    Zapisana odpowiedz nie jest zamieszczana na stronie forum. Proszę o zdiagnozowanie mojego problemu oraz usunięcie technicznej usterki.
    Informuję że, odpowiedzi wysyłałem z różnych komputerów - w pracy w dużej firmie oraz z domowego komputera, efekt identyczny.
    Problem występuje głównie od dnia: 07.07.2017 do dziś 08.08.2017 ale pojawiał się także wcześniej w różnych godzinach doby przy wysyłaniu ostatnich moich odpowiedzi w różnych tematach i wątkach.

Pozdrawiam NIKSE

Awatar Mustafa
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    4
    Nikse, jakiś problem techniczny musi być po stronie Twojego operatora skoro problem występuje w różnych godzinach i porach dnia. Wiem że chciałeś odpowiedzieć w moim temacie dot. nowej cyfry od Thommana. Temat nie jest zamknięty i można w nim komentować. Czy problem występuje tylko na naszym forum czy także masz problemy na innych forach ? Spróbuj może na początek wyczyścić cookie w przeglądarce lub użyć innej. Polecam Chrome

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów