Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jak zwykle nuda ode mnie

Awatar Rafi25
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Jak zwykle nuda ode mnie

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    Slucham kazdego Twojego kawalka . Moze nagrasz cos nie z bluesa ? To ze grac potrafisz to juz wiemy ale zmiana brzmienia nie wnosi nic nowego , ile mozna sluchac bluesa jednej z najprostszych form muzycznych.
    Wszystko tylko nie DP please.

Awatar Rafi25
    Ja tu tylko sprzątam
    Cytat czesiek napisał/a: Zobacz posta
    Slucham kazdego Twojego kawalka . Moze nagrasz cos nie z bluesa ? To ze grac potrafisz to juz wiemy ale zmiana brzmienia nie wnosi nic nowego , ile mozna sluchac bluesa jednej z najprostszych form muzycznych.
    Wszystko tylko nie DP please.
    mam dużo jak ty to nazywasz nie bluesa na kanale, więc nie widzę takiej potrzeby.

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Na początku napisze, że mi się podoba, żebyś się nie zranił pierwsza rzecz która mi się nasuwa to zbyt mocne odchylenia od rytmu: gdy jest to delikatne i z wyczuciem to ok, ale u Ciebie czasem drażni. I druga sprawa, to napisz na czym grasz, bo trochę mi twoje brzmienie nie podchodzi (przesłuchalem właśnie więcej twoich kawałków) nie jest źle, ale miejscami odrobinę sztuczne i wrzaskliwe. Może da się to łatwo poprawić

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    Cytat Maraas napisał/a: Zobacz posta
    Na początku napisze, że mi się podoba, żebyś się nie zraz
    pierwsza rzecz która mi się nasuwa to zbyt mocne odchylenia od rytmu: gdy jest to delikatne i z wyczuciem to ok, ale u Ciebie czasem drażni. I druga sprawa, to napisz na czym grasz, bo trochę mi twoje brzmienie nie podchodzi (przesłuchalem właśnie więcej twoich kawałków) nie jest źle, ale miejscami odrobinę sztuczne i wrzaskliwe. Może da się to łatwo poprawić

Awatar Rafi25
    Ja tu tylko sprzątam
    Cytat Maraas napisał/a: Zobacz posta
    Na początku napisze, że mi się podoba, żebyś się nie zranił pierwsza rzecz która mi się nasuwa to zbyt mocne odchylenia od rytmu: gdy jest to delikatne i z wyczuciem to ok, ale u Ciebie czasem drażni. I druga sprawa, to napisz na czym grasz, bo trochę mi twoje brzmienie nie podchodzi (przesłuchalem właśnie więcej twoich kawałków) nie jest źle, ale miejscami odrobinę sztuczne i wrzaskliwe. Może da się to łatwo poprawić

Spoko, nagrywam przez interface lexicon alpha studio 2.0 + gitara ibanez grg170dx, wszystko w programie DAW Reaper, a mam w nim wmontowane wtyczki VST z programu Guitar rig 5 oraz S -gear 2.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów