Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jakie "kulki" kupić? Pytanie o led magic ball.

Awatar bamber71
    Człowiek ośmiornicy
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Jakie "kulki" kupić? Pytanie o led magic ball.

Wczoraj gruchnął na glebe moj statyw na swiatla i tym sposobem po 3-ch latach zużyły sie moje 2 kulki

Chciałbym zakupić 2 nowe efekty tego samego typu - led magic ball, tylko porobiło sie tyle odmian tych kulek ze nie wiem ktore brać ( są nawet z odtwarzaczem mp3 na Allegro )

Macie jakies sprawdzone modele? mile widziane sterowanie z pilota bezprzewodowego.
    Nic w podpisie.

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    4
    Bierz te od Heiniego. Mają najmocniejsze diody. U mnie wciąż pracuje jedna kupiona u niego kilka lat temu. Drugą szlag trafił jakiś czas temu. Ta jedna pomimo że też upadła i popękało mocowanie silniczka to pokleiłem poxipolem i dalej śmiga. Skusiłem się i kupiłem 2szt nowego modelu niby z większą ilością kolorów i kreślące ładne kółeczka, a świecą słabiej od starej matowej. Tak więc lepiej dać te kilkadziesiąt zł więcej i kupić mocne na diodach cree. A te z pilotami odtwarzaczami sobie odpuść bo to jest g....

Awatar andrew015
    Ja tu tylko sprzątam
    Zlotów
    1
    Cytat Mustafa napisał/a: Zobacz posta
    Bierz te od Heiniego. Mają najmocniejsze diody. U mnie wciąż pracuje jedna kupiona u niego kilka lat temu. Drugą szlag trafił jakiś czas temu. Ta jedna pomimo że też upadła i popękało mocowanie silniczka to pokleiłem poxipolem i dalej śmiga. Skusiłem się i kupiłem 2szt nowego modelu niby z większą ilością kolorów i kreślące ładne kółeczka, a świecą słabiej od starej matowej. Tak więc lepiej dać te kilkadziesiąt zł więcej i kupić mocne na diodach cree. A te z pilotami odtwarzaczami sobie odpuść bo to jest g....
    Potwierdzam.Chodzą też ładnie pod dmx
    Roland G-600/Allen&Heath Zed 22 FX/Shure BLX 24E-SM 58/Shure SM58/T.bone MB85/Shure Prologue 24L/AudioTechnika 2020/AKG WMS 40 PRO2 dual mini/AKG WMS 45 SPORT/Stanton S.300,S-250/Denon DN-D4000/Behringer VMX-200/Behringer DCX 2496/Behringer EX3200 UltraBehringer Pro/Zoom Rfx1000/Behringer EP2500/Fidek FPA-10A/EVM CS2122/FBT Jolly 15 Ra/Behringer B1200D/Dimmer Pack Flash/M-Audio Fast Track -><-

Awatar bamber71
    Człowiek ośmiornicy
    Znalazlem z pilotem, bez odtwarzacza. Tylko nie wiem co to warte. Tez bym wolal 3-kolorowe, bo mam diody na zapasie. Tamte kulki tez juz serwisowalem.

http://allegro.pl/efekt-led-ball-dis...820081314.html
    Nic w podpisie.

Awatar HEINEKEN
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    6
    Zęby zjadłem na tych kulkach.
    Przerobiłem wszystkie.
    Żadnych pilotów.
    A w linku który podałeś nie podali nawet mocy diod...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

INSTRUMENTY NOWE i UŻYWANE z GWARANCJĄ

Stary instrument w rozliczeniu, raty.

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    4
    Cytat bamber71 napisał/a: Zobacz posta
    Znalazlem z pilotem, bez odtwarzacza. Tylko nie wiem co to warte. Tez bym wolal 3-kolorowe, bo mam diody na zapasie. Tamte kulki tez juz serwisowalem.

http://allegro.pl/efekt-led-ball-dis...820081314.html
    Te jeszcze gorsze od tych co kupiłem. Moc 10W. Moje mają 20W a świecą gorzej od starych 20W. I nie pomaga im to że klosze mają niby kryształowo przezroczyste, bo te matowe i tak świecą mocniej. Odpuść

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    4

Awatar bamber71
    Człowiek ośmiornicy
    Muszę sie zastanowić .... taki zakup to poważna inwestycja na lata. Nie wiem jak publiczność odbierze taką rewolucję w oświetleniu

Już zamówiłem u Heiniego wersję turbo z mp3 Dzięki za pomoc !
    Nic w podpisie.

Awatar HEINEKEN
    Poślubiona / Poślubiony mafii
    Zlotów
    6
    Cytat bamber71 napisał/a: Zobacz posta
    Muszę sie zastanowić .... taki zakup to poważna inwestycja na lata. Nie wiem jak publiczność odbierze taką rewolucję w oświetleniu

Już zamówiłem u Heiniego wersję turbo z mp3 Dzięki za pomoc !
    I tak jak mówiłem Piotrek, pod siłę, 380V i będzie świecić lepiej niż Pumy i Pantery razem wzięte

INSTRUMENTY NOWE i UŻYWANE z GWARANCJĄ

Stary instrument w rozliczeniu, raty.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów