Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 155 z 155

Wątek: YAMAHA Genos - następca Tyrosa 5

Awatar Raf4G
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Cytat piotrek napisał/a: Zobacz posta
    Saks totalnie nierealnie To pewnie wynika po prostu z osłuchania danego instrumentu

Jeśli gra sam jest ok. Ale w połączeniu z wideo prawdziwego saksofonisty wygląda i brzmi to dziwnie
    E tam...Każdy keyboard brzmi inaczej niż żywy. Wynika to z odsłuchania, bo my grający znamy swoje brzmienia. Dla mnie brzmi naturalnie a dla Ciebie nie. Kiedyś pewien znajomy kamerzysta powiedział, że ceni Tyrosa za dęciaki więc dla ludzi brzmią przynajmniej nieźle. Ja poczułem różnicę jak w T5, gdy gram brzmieniami Ensemble. W Genosie mamy trzy rodzaje ekspresji, polifonia jest też większa i tu rzeczywiście brzmi to naturalnie, radzę posłuchać na żywo.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar tatan74
    Człowiek od czarnej roboty
    Pytanko do posiadaczy/użytkowników Genosa. Co z tym wyjściem video? Do tej pory Yamaha oferowała aż dwa rozwiązania ( monitorowe i chinch), teraz nic? No chyba, że jest możliwość wysyłki jakoś przez Wi-fi na tablet? Tak tylko wtedy trza mieć już dwa tablety, kiedy jeden już waruje na UI ...

Awatar paolo82
    Amator
    yamaha wyszła z założenia, że kupisz sobie odpowiedni adapter pod genosa a twój monitor. I to ma też sens. Masz monitor z hdmi, kupujesz adapter usb z hdmi, ale uwaga! nie każdy adapter działa, z genos. Musisz kupić odpowiedni, który jest zgodny z genosem.

Lista adapterów które działają z genos

Tested device list :

Manufacturer Model
    i-Tec USB2VGA
    i-Tec USB2HDTRIO
    TRENDNET TU2-DVIV
    DIGITUS DA-70833
    DIGITUS DA-70834
    Plugable UGA-165
    UGREEN 40244
    V.TOP U2-165-VGA
    Diamond Multimedia BVU165
    Diamond Multimedia BVU195
    Accell J130B-001B
    BUFFALO GX-HDMI/U2

Awatar tatan74
    Człowiek od czarnej roboty
    i to jest odpowiedź Czyli da się... Pan K. Pająk na prezentacji Genka nie wspomniał o takiej możliwości, jedynie o programiku na jabłko SONGBOOK PLUS. Nawet z Tyrosem można go sparować, ale to się wiąże z komunikatami midi, dodatkowymi ustawieniami, bleee. Adapter zdecydowanie w tym wypadku ułatwia życie.

Awatar paolo82
    Amator
    zobaczymy co i jak po nowej aktualizacji genosa... yamaha ma co poprawiać jak i dodać ... instrument za tyle kasy musi mieć nowe funkcje, zobaczymy czy będzie tak jak pisali na forum psr yamahy, gdyż były zgłaszane usterki i poprawki do genosa. Mam nadzieje, że yamaha posłucha użytkowników yamahy i będzie współpracować z nami. Zobaczymy w praktyce .

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów