Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Moduł SD1000

Awatar adamtrax
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Moduł SD1000

Witam,
    Zakupiłem ketrona SD1000 aby podmienić brzmienie perkusyjne w korgu Pa700. Pewnie ktoś zapyta po co w 700-ce zmiana bębnów? Po prostu chcę trochę poeksperymentować i jestem bardzo ciekawy efektu końcowego.
    Tutaj muszę zwrócić się do Was o pomoc, bo to moja pierwsza przygoda z modułem i jestem trochę zielony . Przeszukałem wszystkie możliwe banki w korgu, ale na perkusję w SD1000 nie natrafiłem. Po przełączeniu na "external" muszę wpisać ciąg cyfr np: 120.000.127 tylko jakie odpowiadają zestawom perkusyjnym?
    Pozdrawiam

Awatar everest
    Początkujący
    Cytat adamtrax napisał/a: Zobacz posta
    Witam,
    Zakupiłem ketrona SD1000 aby podmienić brzmienie perkusyjne w korgu Pa700. Pewnie ktoś zapyta po co w 700-ce zmiana bębnów? Po prostu chcę trochę poeksperymentować i jestem bardzo ciekawy efektu końcowego.
    Tutaj muszę zwrócić się do Was o pomoc, bo to moja pierwsza przygoda z modułem i jestem trochę zielony . Przeszukałem wszystkie możliwe banki w korgu, ale na perkusję w SD1000 nie natrafiłem. Po przełączeniu na "external" muszę wpisać ciąg cyfr np: 120.000.127 tylko jakie odpowiadają zestawom perkusyjnym?
    Pozdrawiam
    Witaj. Późnym wieczorem postaram się Ci napisać komunikaty do Korga. Pozdrowionka

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Awatar adamtrax
    Początkujący
    Będę ci wdzięczny jeśli podasz mi komunikaty do korga. Wracam późnym wieczorem z pracy więc będę miał zajęcie

Awatar everest
    Początkujący
    Będę ci wdzięczny jeśli podasz mi komunikaty do korga. Wracam późnym wieczorem z pracy więc będę miał zajęcie
    Na początek ... Sprawdź. Jak zadziała to będę resztę podsylal

Awatar adamtrax
    Początkujący
    Nie działa... pod podanymi komunikatami jest pianino i e.piano, organ, itp...

Awatar everest
    Początkujący
    Nie działa... pod podanymi komunikatami jest pianino i e.piano, organ, itp...
    Zerkne jeszcze czy nie trzeba jakiegoś sysex do ustawienia ścieżki perkusyjnej

Awatar adamtrax
    Początkujący
    Powiem tak, pożyczyłem od znajomego korga Pa500 i tu sytuacja wygląda trochę lepiej w stylach i songach dobiera bębny, ale na klawiaturze żeby zagrać na perce z ręki też nie mogę ustawić.
    Na moim Pa700 nie idzie ustawić nigdzie bębnów- czy to styl ,song czy klawiatura (z ręki).
    pozdro

Awatar everest
    Początkujący
    Powiem tak, pożyczyłem od znajomego korga Pa500 i tu sytuacja wygląda trochę lepiej w stylach i songach dobiera bębny, ale na klawiaturze żeby zagrać na perce z ręki też nie mogę ustawić.
    Na moim Pa700 nie idzie ustawić nigdzie bębnów- czy to styl ,song czy klawiatura (z ręki).
    pozdro
    Używałem SD1000 z PA800, teraz z PA3X. Działa bez problemów. Podeślę Ci wieczorem (znów późnym niestety) plik MIDI, który działa na moim Korgu, sprawdzisz czy działa prawidłowo na Twoim czy dalej brak bębnów.

Awatar adamtrax
    Początkujący
    Coś nie tak z tą 700-tką, wygląda na to że nie chce współpracować z ketronem. Na Pa500 jest ok, a na 700 nie... Powiem tak, poddaję się i odsyłam SD1000 do sprzedawcy, póki jeszcze mogę (14-sto dniowy zwrot, zakup na allegro). Bardzo dziękuję ci za zaangażowanie i pomoc w mojej sprawie.
    Pozdro.

Awatar everest
    Początkujący
    Nie ma sprawy. Szkoda, że nie dział‚a. Jeśli chodzi o współ‚pracę™ tego modułu z moimi Korgami, to jedyny problem pojawia się™ przy odtwarzaniu midi z prawego sekwencera w trybie Song Play, poprostu nic nie wychodziło na zewnątrz midi, pomimo ustawienia external na ścieżkach. Dział‚a tylko na lewym sekwencerze.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów