Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Start działalności

Awatar Gwiazdoor
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Ja nie wiem czy jestem w stanie to sam ogarnąć... przeraża mnie składanie tych deklaracji co miesiąc do US i ZUS nie bardzo wiem jak to by było trzeba wypełnić, no i nie wiem jak wygląda ta księga przychodów i rozchodów - tam trzeba po prostu sobie księgować ile się zarobiło, jakie się miało koszty, co się kupiło itd. ? Gdy się ma 4 imprezy w miesiącu to koszt 200 zł to nie jest jakiś duży koszt, ale przy jednej imprezie te 200zł to już sporo przynajmniej dla mnie.

Czy ktoś może wie coś na ten temat, albo miał styczność z czymś takim ? Jest to jakaś alternatywa i zabezpieczenie ?
    https://taxcare.pl/
    Yamaha S770, Yamaha YAS-32

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    5
    I to jest moim zdaniem temat na Rzgów. Księgowość w zespole weselnym. Najlepiej zaprosić firmę, która handluje oprogramowaniem dla niewielkiej księgowości, np. TaxMachine. Niech zareklamują produkt i dorzucą szkolenie w zakresie prowadzenia PKPiR i rozliczeń w zamian za zgromadzenie potencjalnych klientów.
    Ketron Audya, Hohner Concerto III, Beyerdynamic Opus 81, EV ETX 10P, EV ZX1A ZX1A sub, Proel ST2500

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Kup program do księgowości Jedynka Plus i będziesz miał wszystko czego potrzeba. Wprowadzasz dane i masz do dyspozycji wszystkie wydruki itd. Od lat prowadzę księgowość przy pomocy tego programu. Nic co miesiąc nie składasz do US. Raz w roku do końca stycznia PIT 4, dla pracowników do końca lutego PIT 11 i swój PIT36 lub PIT37 w normalnych zeznaniu rocznym do końca kwietnia. Wpłaty podatku dokonujesz na konto US bez dodatkowych kwitów. W każdym roku rozliczeniowym wybierasz sposób rozliczania (miesięczny/kwartalny). Przy naszej działalności najbardziej optymalny jest kwartalny. Zaliczkę płacisz co kwartał. W trakcie roku rozliczeniowego nie ma możliwości zmiany sposobu rozliczania się. Rejestracji działalności jak i wyboru sposobu rozliczania dokonujesz składając wyłącznie jedną deklarację w Urzędzie Gminy/Miasta CEIDG i tyle

Program jedynka Plus pod linkiem http://www.pei.pl/

Masz pełne wsparcie informatyków (w razie potrzeby wysyłają do ciebie programik za pomocą, którego łączą się zdalnie z twoim kompem i wszystko naprawiają, indeksy itd.).
    Program bardzo prosty w obsłudze
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath WZ3 14:4:2, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, TC M-ONE XL, Samson S-com 4, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów