Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Kamera do nagrywania demo wesela

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Cytat dj arq napisał/a: Zobacz posta
    Jako dj, wodzirej, kamerzysta i manago zespołu powiem tak: nie kupujcie nie wiadomo czego bo to nie sprzęt robi robotę tylko operator/operatorzy i montaż w domu. Wtedy można takie coś pokazać.
    Dlatego proponuję wynająć kogoś kto ma przynajmniej trzy kamery (jedna na zespół, jedna na ogół i jedną operuje kamerzysta wśród ludzi), dodatkowo dźwięk jest nagrany zarówno z sali jak również z "linii" i odpowiednio zmiksowany w domu. Wesele wtedy jest zmontowane dynamicznie, dźwięk nie jest do tyłka, bas nie dudni, ujęcia zawsze spoko bo jest z czego wybrać.
    To bardzo dobry sposób jednak nie każdy operator chce nagrać Ci demo i jeszcze problem w prawami do materiału itd. (młodzi powinni wyrazić zgodę na publiczne wykorzystanie wizerunku).

Mój sprzęt to Canon EOS 1200D z obiektywem EFS 18-55mm ze stabilizatorem. Oczywiście do fotek przydałby się jaśniejszy ale niestety droższy obiektyw. Na filmach sobie radzi.

Pozdrawiam
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath WZ3 14:4:2, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, TC M-ONE XL, Samson S-com 4, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar damian90
    Nowicjusz
    Cytat Markus49 napisał/a: Zobacz posta
    To bardzo dobry sposób jednak nie każdy operator chce nagrać Ci demo i jeszcze problem w prawami do materiału itd. (młodzi powinni wyrazić zgodę na publiczne wykorzystanie wizerunku).

Mój sprzęt to Canon EOS 1200D z obiektywem EFS 18-55mm ze stabilizatorem. Oczywiście do fotek przydałby się jaśniejszy ale niestety droższy obiektyw. Na filmach sobie radzi.

Pozdrawiam
    Dzięki za kolejną porcję informacji.
    Zastanawiam się nad Nikonem 3400D bo zależy mi na 1080p w 60FPS.
    Czy aparat z obiektywem z poniższego zestawu powinien nagrywać nie gorzej niż to co zaprezentowałeś we wrzuconym przez Ciebie nagraniu?
    https://www.x-kom.pl/p/394222-lustrz...rta-16-gb.html

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Sorry nie jestem fotografem ani filmowcem więc co do porównań to musisz zapytać fachowca. Mi kilku kumpli z branży filmowo-fotograficznej poleciło właśnie mojego Canona i nie żałuję wyboru.

Pozdrawiam.
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath WZ3 14:4:2, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, TC M-ONE XL, Samson S-com 4, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów