Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: Przymiarka do Soundcrafta UI12

Awatar Manieksp
    Lewa ręka mafii
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Panowie, chciałbym sobie zamienić mojego małego allena zedi 10 fx na soundcrafta ui 16, Pytanko moje jest, czy jest tam nagrywanie ścieżkowe, czy tylko suma LR? Z tego co czytałem nie ma też linii opóźniającej, tak?
    Wódkę można pic tylko w dwóch przypadkach - gdy jest zakąska, lub gdy jej nie ma....

Awatar pietia
    Nowicjusz
    Cytat Manieksp napisał/a: Zobacz posta
    Panowie, chciałbym sobie zamienić mojego małego allena zedi 10 fx na soundcrafta ui 16, Pytanko moje jest, czy jest tam nagrywanie ścieżkowe, czy tylko suma LR? Z tego co czytałem nie ma też linii opóźniającej, tak?
    Możesz nagrywać tylko sumę.nagrywanie wielościeżkowe w wersji ui24r

Awatar andreokz
    Nowicjusz
    Wieluń
    Powitać. Przymierzam się do zakupu Soundcraft Ui16 i mam pytania: - jakie konkretnie router zewnętrzny polecacie (proszę o podanie producenta i modelu) - jaki tablet byłby optymalny do tego typu miksera - UI16 nie ma linii opóźniającej; czy taka linia opóźniająca przyda mi się na małej scenie plenerowej?
    Wynajem scen, nagłośnienie imprez, obsługa muzyczna DJ https://www.kalemba.pl

Awatar pgbolo
    Prawa ręka mafii
    Radom
    Linia opóźniająca przez 2 lata przydała mi się tylko 2 razy. Gram wesela Nie plenery. na ui 16 wykręcisz i będzie ok. Ale ui24 jest przyszłościowy tzn jeżeli będzie potrzebował zrobić coś więcej to nie na ui16. Chodzi mi o ruting, opóźnienie linii, matryce, lepsze preampy, więcej kanałów, nagrywanie 24X24, możliwość spięcia 2 mikserów. Jeżeli miałbym wolną kasę to wybrałbym ui24 - bo może się okazać że za rok będziesz sprzedawał ui16 by kupić ui24. Ja to zrobiłem i nie żałuję (16-tkę mam jako zapasowy bo żal sprzedać za połowę kasy)
    U mnie słowo ważniejsze od piniędzy....

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów