Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Luminair 3 - Ipad

Awatar Argor
    Początkujący
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Luminair 3 - Ipad

Witam,
    Chciałem zapytać czy ktokolwiek używał aplikacji Luminair 3 na iPada? Posiadam sterownik Chauvet DMX-AN, wcześniej używałem Light Ridera jednak nie jest on tak rozbudowany abym mógł mieć dostęp manualny do każdego parametru.
    Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem z aplikacją Luminair 3 ? Aplikacja troche kosztuje i przez zakupem chciałbym dowiedzieć się czy warto wydać takie pieniądze na tą aplikację.

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Luminair wspolpracuje tylko i wylacznie po sieci ArtNet, musisz kupic kostke dmx, ktora wspolpracuje w tym protokole, lub stworzyc samemu taka siec uzywajac komputera i wifi, jest to dosc skomplikowane. Na stronie luminair masz rozpiske z jakimi kostkami wspolpracuje. Ja probowalem 2ki, ale brak basy moich swiatel mnie zniechecil, i postawilem na mydmx

Awatar Argor
    Początkujący
    Kostkę DMX posiadam tak jak pisałem - Chauvet DMX-AN - więc wiem jak to połączyć i jak działa sieć Art-Net. Łączyłem to z Light riderem więc wszystko współpracowało jednak Light Rider nie miał możliwości tak jak pisałem wcześniej na manualny dostęp i ustawianie scen konkretnie takich jak ja chce, a jedynie według ustalonych schematów. Jeśli chodzi o baze świateł to z tego co wiem można dodawać je od "zera" (jeśli się nie mylę) i ustawić każde światło (trzeba tylko wg instrukcji sprawdzić poszczególne kanały za co odpowiadają). Jeśli ktoś miał jeszcze do czynienia z Luminair 3 to proszę o podzielenie się doświadczeniami/spostrzeżeniami.

Awatar Argor
    Początkujący
    Ponownie zapytam. Czy nikt nie używa/używał Luminair 3 ?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów