Poka wyniki od 1 do 10 z 10

Wtek: Studia i jak je poczy z muzyk.

Awatar justtosuffer
    Pocztkujcy
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    09-02-2018

Studia i jak je poczy z muzyk.

Dzie dobry,

niedugo pisz matur i wybieram si na studia. Chciabym studiowa informatyk, czy co takiego, w Gdasku, ale nie jest to co, co lubi robi najbardziej. Programowanie itd. to fajne rzeczy, ale chciabym robi co z muzyk, moe jako to poczy, cokolwiek. Uwielbiam piewa, nawet mi to wychodzi, mylaem nad akademi muzyczn, ale nie mam adnej szkoy, tylko zwyke liceum. Wic jakby pogodziem si z moim smutnym losem niemonoci dostania si gdzie na studia muzyczne i myl o czym dodatkowym, co byoby kontaktem z muzyk, bo nie wyobraam sobie nie rusza jej w moim przyszym yciu. Pewnie docz do jakiego chru uniwersytetu, no ale to tylko podczas studiw. Chciabym co robi, moe nawet na tym zarabia (to byoby najwspanialsze, y z muzyki), nie wiem, zrobi szko muzyczn jednoczenie studiujc te nudniejsze rzeczy i potem pj na kolejne, tym razem muzyczne, cokolwiek. Ma kto jaki pomys? Mgbym si te pobawi w bycie akustykiem (mylaem te nad jak reyseri muzyki, produkowaniem jej, robieniem wasnego studio), no ale jedyna wiedza jak posiadam zostaa nabyta z tutoriali internetowych i to chyba tyle... da si co z tym zrobi? Dziki z gry, strasznie si martwi przyszoci, bo nie chc skoczy jako nieszczliwy dziad, rozumiecie. Buziaczki, te sprawy.

Awatar bartek1207
    Nowicjusz
    Doczy
    25-01-2018
    Id na wesela. Jako student zapewne bdziesz cierpia na chroniczny brak hajsu. A jak skoczysz na wesele w weekend i przytulisz par stwek, to bdzie akurat (pamitam z wasnych dowiadcze). A przy okazji warsztat podszkolisz, bo piewanie przez par godzin co sobot, o ile robi si to z gow, to wietny trening i nauka

Awatar Kaczan
    Ja tu tylko sprztam
    Doczy
    25-01-2012
    Tak jak pisze przedmowca. Cale studia przelecialem tym spodobem

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Doczy
    19-01-2010
    To jest to, chaturnik na weselu piewa 12 godzin (pomijam e z przerwami), a "gwiazda" na "koncercie" raptem 1-2 godzin (ju pomijam, e za x razy wiksz kas) robi rybk do playbacku :/

Wiadomo, s "cwaniaczki", co na weselach robi rybki - a prawdziwa gwiazda, na prawdziwym koncercie nie pozwoli sobie na playback - ale jak patrzymy na te maswy w TV, to jednak zwykle jest tak jak pisaem w pierwszym zdaniu.

Wiadomo, Ameryki nie odkryem - a do tego w zasadzie OT walnem, za co przepraszam - ale tak mnie wypowied Bartka - wg mnie cakowicie trafna oczywicie - do tego "pchna".

Awatar bartek1207
    Nowicjusz
    Doczy
    25-01-2018
    No niestety, ale eby by gwiazd to trzeba si troszk napoci i ciko to w p roku ogarn A na chaturk uderzy atwiej Nawet do chrkw u kogo eby si dosta to trzeba umie niemao

Awatar muzygog
    Ja tu tylko sprztam
    Doczy
    16-03-2010
    Cytat justtosuffer napisa/a: Zobacz posta
    Dzie dobry,

niedugo pisz matur i wybieram si na studia. Chciabym studiowa informatyk, czy co takiego, w Gdasku, ale nie jest to co, co lubi robi najbardziej. Programowanie itd. to fajne rzeczy, ale chciabym robi co z muzyk, moe jako to poczy, cokolwiek. Uwielbiam piewa, nawet mi to wychodzi, mylaem nad akademi muzyczn, ale nie mam adnej szkoy, tylko zwyke liceum.
    Pamitaj, e do akademii moesz startowa bez adnej szkoy muzycznej. Tylko matura, ch szczera i odrobina talentu.

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    18-01-2010
    no ok, ale eby dosta si do AM trzeba by bardzo dobrym muzykiem, wic bez wczeniejszego jakiegokolwiek przygotowania bdzie cizko, nie ma co si czarowa.

Awatar muzygog
    Ja tu tylko sprztam
    Doczy
    16-03-2010
    Cytat piotrek napisa/a: Zobacz posta
    no ok, ale eby dosta si do AM trzeba by bardzo dobrym muzykiem, wic bez wczeniejszego jakiegokolwiek przygotowania bdzie cizko, nie ma co si czarowa.
    Na piew solowy (nie myli z soulowy) wystarcz znakomite w ocenie Jury warunki gosowe, aktorskie, prezencja i kilka jeszcze. Moesz nie zna nut.
    S te od niedawna rne przedziwne kierunki zwizane z muzyk raczej porednio.

Awatar wojtekman
    Ja tu tylko sprztam
    Doczy
    26-10-2015
    Piszesz o akademii muzycznej, wtpi aby byy tak mae wymagania nawet na kierunku wokalnym. Jest jeszcze sporo innych przedmiotw na studiach w akademii w ktorych wymagana jest bazowa wiedza muzyczna co najmniej na poziomie rednim. Chyba e piszesz o jaki bliej nieokrelonych uczelniach prywatnych lub podobnych.

Wysane z mojego D2203 przy uyciu Tapatalka

Awatar monik
    Pocztkujcy
    Doczy
    16-02-2018
    a moe poszukaj w gdansku zespou szukajcego do siebie kogos ... moe tak si spelnisz

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •