Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Recoil - #86Fantasy Kingdom

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Cool Recoil - #86Fantasy Kingdom

To jest próba mojego nowego instrumentu Garritan Instant Orchestra, przyjemnie brzmi jak na zaledwie 2GB powierzchni dyskowej, miłego słuchania.

https://soundcloud.com/user-571987599/86fantasy-kingdom

Awatar Michał Nitecki
    Nowicjusz
    Harmonia ok - harmonikę można by podbudować. Słychać że większość to syntezacja. Polecam zakupić paczuszkę jakąś. Wejście głównego motywu super jeśli chodzi o kompozycję. No i na końcu - mastering Troszkę trzeba by wyjąć ten utworek z tego dołu Liked on SC Powodzenia.

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Dzięki za odsłuch, jak na instrument który kosztuje w Polsce 700 zł to nie brzmi to źle, są tam bardzo rozbudowane instrumenty orkiestralne tylko standardowo są jałowe, czyli bez efektów, które trzeba samemu włączyć wtedy nie brzmi to tak syntetycznie, porównał bym to do mini "Symphobii" z Kontaktu bo naprawdę są tam artykulacje których nie dało by się osiągnąć z pojedynczych instrumentów w tak naturalny sposób.
    Mam jeszcze jeden sampler od IK Multimedia Sample Tank 3 ten jest naprawdę wypasiony pod względem brzmienia, i w bibliotece brzmień można znaleźć praktycznie wszystko do muzyki filmowej, bo mam wersję MAX ze wszystkimi bankami brzmień.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów