Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jakie opony do T4?

Awatar Hyder24
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Jakie opony do T4?

Witajcie moi drodzy,

Pytanie może banalne i śmieszne jednak im bardziej zagłębiam się w temacie opon letnich do VW T4 tym mniej wiem Na tabliczce przy drzwiach auta jest wpisane 205/65/R15C jednak w sklepach, serwisach wymiany opon, forach internetowych itp polecają 195/70/R15C do tego auta. Samochód mam od niedawna, więc tak naprawdę będą to pierwsze letnie opony kupione przeze mnie do tego wozu.

Jakie są Wasze odczucia, spostrzeżenia? Wiem, że wśród forumowiczów są kierowcy T4, wieć proszę o wypowiedzenie się w temacie co bardziej polecacie.

Z góry dzięki, pozdrowienia

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Ja nie jezdze na oponach C w ogole, w t4 mam 215/55/17, a t5 latam na 235/45/19”. Jesli juz upierasz sie nad tymi
    C, a latasz na stalowkach to dla auta nie zrobisz zadnej różnicy czy bedzie to 195 czy 205, bo roznice rekompensujesz wysokoscia opony, jednak nizsza i szersza jest stabilniejsza ale przy tym mniej komfortowa

Awatar taky
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Przyznaję się, zdradziłem zielone dla http://t4-forum.pl/index.php?sid=d3e...e278624e050218 Jeżdżę na Cargo vector 2 205/65 R15. T4 nigdy komfortowy nie był. Trzeba wykazać własną inicjatywę ale osobówce i tak nie dorówna on. I hej.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów