Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Odszkodowanie po wypadku

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Odszkodowanie po wypadku

Cześć.
    W majowy weekend doznałem kontuzji (złamanie kości śródstopia). Poszedłem na SOR a tam dostałem skierowanie do ortopedy, który nie pracował w majówkę. W innym oddziale pierwszy wolny termin to 17 maja. Mając na uwadze własne zdrowie poszedłem do prywatnej kliniki. Tam od razu prześwietlenie, diagnoza i operacja. Koszt jak do tej pory 1900zł. Pracuję zawodowo, dodatkowo zarejestrowana działalność i taką pomoc otrzymałem od Państwa

W związku z powyższym mam pytanie. Czy jeśli wypadek miał miejsce w domu w trakcie rozkładania sprzętu to mogę liczyć na jakieś odszkodowanie z ZUS? Z tego co czytałem gdyby wypadek zdarzył mi się w miejscu pracy (tam gdzie mam stałe zatrudnienie) to tak. Nie wiem jednak jak to jest w przypadku DG, której siedziba jest w miejscu zamieszkania. Czy jest szansa aby ZUS uznał zdarzenie za wypadek w pracy?

Z góry dzięki za info.
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Poważna sprawa, więc raczej chyba warto skonsultować to z jakimś prawnikiem, który zajmuje się odszkodowaniami.

Jest masa firm "odszkodowawczych", ale w większości idą oni w ilość - trzeba uważać. Można z takiej skorzystać, jeśli masz kogoś sprawdzonego, znajomego kto korzystał z ich usług i dało to efekt.

Mimo wszystko najlepiej chyba ogarnąć jakiegoś prawnika z doświadczeniem w tym temacie.

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Prawnik skasuje tyle co odszkodowanie Może ktoś z Was korzystał z odszkodowania mając jakieś nieszczęśliwe zdarzenie podobne do mojego.
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów