Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Recoil - #90Post - Apocalyptic Vision

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Cool Recoil - #90Post - Apocalyptic Vision

Znudziło mi się robić rytmiczne utwory to postanowiłem sobie zrobić ambient, całość powstała na wbudowanych instrumentach w Samplitude Pro X3, miłego słuchania.

https://soundcloud.com/user-57198759...alyptic-vision

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    A tak wygląda cały projekt, jest strasznie prosty zrobiony na wbudowanych wtyczkach w Samplitude Pro X3, używałem też innych efektów które zakupiłem i parę darmowych wtyczek.

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    tak sobie mysle , ze poklasku tu wielkiego nie znajdziesz bo z tego co sie orietuje wiekszosc to grajkowie weselni albo DJ-e.zrzuty z ekranu takze nic nie pomoga bo malo kto tu to zrozumie. mam kolege ktory zajmuje sie tego rodzaju muzyka i za kazdym razem jak mi tlumaczyl zasady dzialania programow to po pol godzinie mialem dosyc, mialem tez okazje pomieszkac z nim w jednym domu i przyjrzec sie jego pracy. a tak to co sklonilo mnie do napisania w tym watku to fakt , ze twoja kompozycja dobrze pasuje do zamieszczonego obrazka.

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Nie szukam poklasku, tak sobie tworze, może z nut więcej zrozumiesz bo tak też mogę, tak się zastanawiam czy by nie tworzyć sobie hip hopu albo disco polo może bym to nawet sprzedał, bo to oprogramowanie i sprzęt pochłonęło już chyba z 20K, fajnie jak by się coś zwróciło, nie jestem pazerny.

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    Cytat Recoil napisał/a: Zobacz posta
    Nie szukam poklasku, tak sobie tworze, może z nut więcej zrozumiesz bo tak też mogę, tak się zastanawiam czy by nie tworzyć sobie hip hopu albo disco polo może bym to nawet sprzedał, bo to oprogramowanie i sprzęt pochłonęło już chyba z 20K, fajnie jak by się coś zwróciło, nie jestem pazerny.

tego to ja nie wiem bo od 36 lat mieszkam w kangurlandii

Awatar Borrdo
    Początkujący
    Więcej takich momentów jak w 1:40 oraz 1:58 i śmiało mogłoby to być tłem do nowego Blade Runnera

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów