Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 14

Wtek: Ktry "cwaniak" tak obrzydliwie postpi?

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    08-03-2010

Ktry "cwaniak" tak obrzydliwie postpi?

Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Facebook: https://www.facebook.com/standard.piotrowice

www.standard.neostrada.pl

Awatar Mustafa
    Czowiek omiornicy
    Doczy
    05-02-2010
    Zlotw
    6
    Ten pan "gwiazdka" zapewne skasowa wicej ni caa kapela wic sta go. Pan klawiszowiec za mao mu krzykn

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    08-03-2010
    Cytat Mustafa napisa/a: Zobacz posta
    Ten pan "gwiazdka" zapewne skasowa wicej ni caa kapela wic sta go. Pan klawiszowiec za mao mu krzykn
    Najlepsze komentarze, "nieogarnity zesp itp." To my mamy obowizek udostpnia swj sprzt nie wiadomo komu i za co? Kurcze w takiej sytuacji ciesz si, e modzi nie zapraszaj Hoka bo jeszcze chciaby pokaz moj fur zrobi Takie rzeczy powinny by wczeniej uzgadniane i tyle. Ja miaem jednego razu pokaz iluzjonisty, ktry mia wymagania, mikrofon nagowny itp. Odbywao si to tak. Podchodzi gociu do naszego stolika, przedstawia si i mwi, e ma mie wystp i tyle. Nikt si nie zapyta czy dysponuj takim sprztem i czy w ogle udostpni.
    Korg Pa4x 76, Allen&Heath QU16, RCF 722A, RCF 4PRO8003AS, DB Technologies Flexsys FM 12, Sennheiser E865, Shure Beta58A, Fender, sax Yamaha, itp.

Awatar picassomgi
    Prawa rka mafii
    Doczy
    19-01-2010
    Ja mam takie rzeczy szczegowo zastrzeone w kontrakcie. Zamykam uzgodnienia 21 dni przed imprez i co nie zapisane tego NIE MA. Natomiast mnie dziwi komentarze. Ja ustawicznie zapewniam technik do koncertw podczas eventw. Ale nie wyobraam sobie eby kto mi wstawi jak "niespodziank". Musz dosta rider techniczny i uzgodnienie warunkw obsugi przeze mnie obcego wystpu wydaje mi si absolutnie naturalne. Wic nie widz powodw do wieszania psw na zespole. Modzi nie dograli tematu i tyle.

Awatar Rolandxp
    Nowicjusz
    Doczy
    17-03-2010
    Dla mnie sprawa jest jasna i prosta. Jeli kto chce korzysta z moich narzdzi pracy zarobkowo, musi za to zapaci! Kilka razy zdarzyy si nage proby o udostpnienie nagonienia, mikrofonw bezprzewodowych etc. Dla artystw operowych, wokalistw z mini show, magikw.... Oj jakie byy wtedy, cikie rozmowy z autorami niespodzianek.... Za darmo - umaro! Moda Para nigdy nie miaa do mnie pretensji. Jako ciekawostka, cena za wystp magika (dwa bloki na parkiecie po ok. 15 min. i kilka wystpw w przerwach przy stoach) 1500 z. Wokalistka, zapiewane 9 utworw - 800 z, p godziny z blokiem woskich przebojw 1000 z..... A ja mam za free zabezpieczy nagonienie, mikrofony, pooy efekty na wokal, odpali z penia podkady i zapowiedzie, realizowa wystp... By moe moja wypowiedz woy kij w mrowisko ale... Uwaam e trzeba sobie pomaga. Ale te trzeba si szanowa!!! Jak napisa wczeniej Picassomgi jeli kto nie dogada tematu... jego bd!

Awatar nasilek2
    Nowicjusz
    Doczy
    10-02-2010
    Co do koncertu Geska mam inne zdanie. Jaki czas temu mia wystpi na weselu gdzie gralimy i Moda Para dzwonia wczeniej, czy jestemy w stanie nagoni jego koncert. Miaem tylko zostawi mu na czas koncertu 2-3 kanay na mikserze. O koncercie wiedziaem prawie rok przed weselem.

Awatar Markus49
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Doczy
    08-03-2010
    Cytat nasilek2 napisa/a: Zobacz posta
    Co do koncertu Geska mam inne zdanie. Jaki czas temu mia wystpi na weselu gdzie gralimy i Moda Para dzwonia wczeniej, czy jestemy w stanie nagoni jego koncert. Miaem tylko zostawi mu na czas koncertu 2-3 kanay na mikserze. O koncercie wiedziaem prawie rok przed weselem.
    Tu nie chodzi o to czy wiemy o niespodziank czy nie. Zespoy grajce na weselach maj teraz taki sprzt, e bez problemu mog zrealizowa nagonienie i owietlenie koncertu. Problemem jest to, e nikt za dodatkow usug nie chce zapaci. Miaem raz sytuacj gdzie PM targowaa si niemiosiernie wpadamy na wesele a tam barman za 2500z. Koparka opada i tyle. Trzeba chyba zmieni bran😉

Awatar Mustafa
    Czowiek omiornicy
    Doczy
    05-02-2010
    Zlotw
    6
    Cytat Markus49 napisa/a: Zobacz posta
    Tu nie chodzi o to czy wiemy o niespodziank czy nie. Zespoy grajce na weselach maj teraz taki sprzt, e bez problemu mog zrealizowa nagonienie i owietlenie koncertu. Problemem jest to, e nikt za dodatkow usug nie chce zapaci. Miaem raz sytuacj gdzie PM targowaa si niemiosiernie wpadamy na wesele a tam barman za 2500z. Koparka opada i tyle. Trzeba chyba zmieni bran😉
    wiadczy to o tym e status (finansowy te) muzykw gastronomicznych spada na pysk. Przykro :/

Awatar RafU
    Prawa rka mafii
    Doczy
    18-09-2014
    Cytat Markus49 napisa/a: Zobacz posta
    Podpisuje umowe z typem, ktory u mnie w miescie jest najwiekszym handlarzem samochodow, typ na spotkanie przyjezdza rocznym BMW X5, i targuje sie ze mna o 100zl o_O

Awatar picassomgi
    Prawa rka mafii
    Doczy
    19-01-2010
    Cytat Mustafa napisa/a: Zobacz posta
    wiadczy to o tym e status (finansowy te) muzykw gastronomicznych spada na pysk. Przykro :/
    Nie generalizujmy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •