Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Top 5 z Dycho polo 2018

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Kurka, jakie to jest wszystko "na jedno kopyto"...

...a CamaSutra prawie jak Teresa Werner...

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Cytat the_boss81 napisał/a: Zobacz posta
    Kurka, jakie to jest wszystko "na jedno kopyto"...

...a CamaSutra prawie jak Teresa Werner...
    Ty lepiej nie mów o tej Werner bo mnie aż nosi

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Piotrze, "nasz klient nasz pan"

Osobiście zrezygnowałem z "samobiczowania się" - jak coś zostało powszechnie okrzyknięte "hitem", a w mój skromny gust nie trafia, to trafia jako mp3 na tablet to muzy puszczanej w przerwach i jak ktoś nalega..., to mu to odpalam z dedykacją w oryginale...

Awatar pirul
    Nowicjusz
    A ja mam na odwrót. Goście wolą dpolo niż całe życie ten sam zestaw piosenek, czyli w stylu y.m.c.a i dancing queen. W moich stronach nazywamy to mieszczańskie pitu pitu. Ludziom się to już przejadło. Chcą wszystkiego po trochu ale w dobrym guście dla tego trzeba śledzić nowości.

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Cytat pirul napisał/a: Zobacz posta
    A ja mam na odwrót. Goście wolą dpolo niż całe życie ten sam zestaw piosenek, czyli w stylu y.m.c.a i dancing queen. W moich stronach nazywamy to mieszczańskie pitu pitu. Ludziom się to już przejadło. Chcą wszystkiego po trochu ale w dobrym guście dla tego trzeba śledzić nowości.
    Wspolczuje ograniczonych umyslowo gosci, DP w zadnym wydaniu nie jest w dobrym guscie, takie gowno zawiniete w zlotko

Awatar zespol-mm
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    8
    Żryjmy gówno .... miliony much nie mogą się mylić! 🤭🤭🤭
    Oświetlenie sceniczne dla Zespołów Muzycznych i DJ/Wodzirejów

_____________________________________________________________________________________________________________________
    ODWIEDŹ NAS - SHOWROOM - ul. Powstańców Wlkp. 16 - 89-210 Łabiszyn - tel. +48 698 106 964 - info@showdmx.pl

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Moje 3 grosze:

1. przecież nie trzeba grać samych "oklepanych" standardów minionych dekad, warto poszukać pozycji mniej popularnych, a często równie albo i jeszcze bardziej "chwytliwych" - i taki kawałek zrobiony raz można często grać do końca świata, a nie przez 1 sezon...

2. jak chcemy dokładać do repertuaru nowe pozycje to przecież jest jeszcze wiele innych - także tanecznych - gatunków muzycznych, nie tylko dp

3. jak dla mnie dp też miewa swoje "perełki" - na mój gust, to choćby Afterparty ma niczego sobie pozycje... ale robienie na siłę nowych dp, gdzie praktycznie identycznych mam już w repertuarze x nie sprawia mi żadnej przyjemności - z drugiej strony jak ktoś lubi, czuje się w tym i z tym dobrze i uważa, że "goście na to lecą" - to mi oczywiście nic do tego, w niczym mi to nie przeszkadza, nawet jak mam tego słuchać jako gość przez całe wesele to tez nie marudzę i ogólnie osobiście jestem bardzo daleki od jakiejkolwiek krytyki

Cóż Ameryki chyba nie odkryłem

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    Niektóre wypowiedzi powinno pokazać się Waszym przyszłym klientom oraz obecnym. Ciekawe jak Wy byście zareagowali jakby mówili o Waszym ograniczeniu mózgowym itp. Trochę szacunku do klienta by Wam się przydała niezależnie od tego jaki gust mają. Robi się swoje i tyle. Przecież Ci ograniczeni mózgowo są Waszym utrzymaniem.

Awatar wojtekman
    Ja tu tylko sprzątam
    No sorry Peke ale ja takich klientów nie mam i nie narzekam. Bywają noce bez dp a grywam na obszarze Podkarpacia i Małopolski więc nie generalizujmy.

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

Awatar Peke
    Prawa ręka mafii
    Wszystko zrozumiałe.
    1. nikt nie gra disco polo - w rzeczywistości się gra i to nie musi oznaczać rodzimego disco polo
    2. kalendarze pełne - w rzeczywistości Facebook zaspamowany ofertami zespołów jak ktoś szuka na fb zespołu
    3. nikt nie lubi/ nie zna disco polo - w rzeczywistości każdy zna piosenki i przynajmniej fragmenty tekstów

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów