Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Top 5 z Dycho polo 2018

Awatar mcArtney
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Top 5 z Dycho polo 2018

Pytanko dla znawców tematu. Chodzi o 5 kawałków DP z tego, lub minionego roku. Tylko najlepiej te najpopularniejsze, a nie te , które akurat Wam się podobają. No i raczej bez tych propozycji lat minionych typu: wymarzona co lubi pomarańcze i do białego rana, bo potem je banana. Te już zdążyłem jakiś czas temu ogarnąć
    Tak więc ludu grający...pomożecie?
    P.S Mile widziane linki z YouTube`a
    Yippee-ki-yay "mama/tata"

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    0 co w gruncie chodzi , ce o wykonanie ?

Awatar mcArtney
    Prawa ręka mafii
    Czesiu, chodzi o wskazanie 5 utworów , które Polacy kochają tańczyć...najczęściej w stanie wskazującym

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    "Wie Pan, bo dp to ja tak nie bardzo, byłabym wdzięczna jakby nie było... ...ale dla męża bym prosiła "Żono moja" ...a z dedykacją dla koleżanki Marioli "Ona tańczy dla mnie".

Żeby nie było - nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem dp - choć przy tym gatunku szczególnie blisko mi do ludowej mądrości "co za dużo to nawet świnia nie zeżre" - ale to była autentyczna wypowiedź jednej z pań, tych takich "ą", "ę".

Awatar JARECZKO
    Prawa ręka mafii
    Zdecydowanie Sławomir - Miłość w Zakopanem

Awatar mcArtney
    Prawa ręka mafii
    Cytat the_boss81 napisał/a: Zobacz posta
    "Wie Pan, bo dp to ja tak nie bardzo, byłabym wdzięczna jakby nie było... ...ale dla męża bym prosiła "Żono moja" ...a z dedykacją dla koleżanki Marioli "Ona tańczy dla mnie".
    Utrafiłeś w sedno. Ja wciąż uparcie nie śpiewam DP. Oni sami swoich piosenek często na koncertach nie śpiewają, więc dlaczego ja miałbym to robić? Już nawet widziałem w Sopocie Savage`a i jego "Only You" ...też sobie odpalił. Ale mam świadomość popularności tej muzyki , więc robimy tzw. bloki DJ-skie, grubo po północy i tam mogą wyskakać się koleżanki owej Pani z Twojej wypowiedzi . Stąd moja potrzeba być w miarę na bieżąco z tą popularną muzyką. Koleżanka z zespołu twierdzi, że przez to, że nie śpiewamy DP, mamy mniej grań. Trudno, widocznie się starzeję i nie...nadążam za Top Trendy. Na szczęście nie mam już parcia na multum grań, bo i zdrowia brakuje i człowiek na starość się bardziej szanuje. Swoją drogą jestem ciekaw, czy gdyby rap i hip-hop były Number One, czy wszystkie zespoły masowo by grały, hę?
    Nie chciałbym w tym wątku wywoływać kolejnej "gównoburzy", więc na koniec zacytuję to co ostatnio przeczytałem w internetach:
    Prawie dwie trzecie Polaków lubi muzykę disco polo (63%). Jej sympatykami są przede wszystkim osoby mniej wykształcone oraz mieszkańcy wsi. Miłośnicy tego gatunku muzycznego częściej niż pozostali deklarują, że odczuwają dumę z bycia Polakami — czytamy na Twitterze CBOS.

Awatar JARECZKO
    Prawa ręka mafii
    Cytat mcArtney napisał/a: Zobacz posta
    €” Prawie dwie trzecie Polaków lubi muzykę disco polo (63%). Jej sympatykami są przede wszystkim osoby mniej wykształcone oraz mieszkańcy wsi. Miłośnicy tego gatunku muzycznego częściej niż pozostali deklarują, że odczuwają dumę z bycia Polakami — czytamy na Twitterze CBOS.

Jej sympatykami są przede wszystkim osoby mniej wykształcone oraz mieszkańcy wsi ... Bzdura

Awatar pirul
    Nowicjusz
    Jareczko Nie wiem gdzie to przeczytałeś, ale idealnie mi się to wpasowuję w ideologię niemiecką stosowaną w naszym kraju od lat 90 poprzez media. "Jesteś Polakiem to znaczy, że jesteś gorszy".

Awatar JARECZKO
    Prawa ręka mafii
    Cytat pirul napisał/a: Zobacz posta
    Jareczko Nie wiem gdzie to przeczytałeś, ale idealnie mi się to wpasowuję w ideologię niemiecką stosowaną w naszym kraju od lat 90 poprzez media. "Jesteś Polakiem to znaczy, że jesteś gorszy".
    Kolega mcArtney wyżej napisał że gdzieś w necie wyczytał

Awatar pirul
    Nowicjusz
    Sorrki Jareczko mała pomyłka. Post był skierowany do kolegi mcArtney.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów